Новина

На Рівненщині поліція затримала чоловіка, якого підозрюють у вбивстві співмешканки

12:40, 25 Вересня

зображення новини

24 вересня близько 08:00 на галявині біля річки Стир (навпроти ресторану «Маєток») у місті Вараш був виявлений труп жінки зі слідами насильницької смерті. Було встановлено, що це Радчук Марія Олексіївна 1987 року народження, прописана в м. Вараш, м-н Вараш 17. Останнім часом за вказаною адресою не проживала. Про це повідомляє “Вараш Блог”.

В ході проведення оперативно-розшукових дій, протягом декількох годин, було затримано її співмешканця, жителя с. Балаховичі 1983 року народження. За версією слідчих, саме цей чоловік наніс тяжкі тілесні ушкодження жертві, що спричинили набряк мозку і в результаті смерть. Йому інкримінують ч.2 ст.121 ( нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть).

Ймовірно, що конфлікт виник на одній з квартир, де систематично збирались любителі випити. Удари по жертві наносились біля будинку по м-н Вараш 27. Смерть жінки наступила не там, де знайшли жертву, ймовірно, що труп переносили. Чоловік дає покази, свідки події знайдені, чекаємо оперативного розкриття вбивства.