Новина

На Рівненщині пластову оселю прикрасили графіті

12:34, 03 Листопада

зображення новини

Усі стіни пластової оселі “Волошки”, що знаходиться у селі Волошки Рівненського району, розмалювали графіті на скаутську тематику.

Роботи тривали понад три місяці. Над графіті працював місцевий художник Костянтин Гончаренко та пластунка Оксана Шевчук.

“Метою графіті було не лише прикрасити оселю. Тепер стіни буквально “розповідають” історії пластунів. Ми старались зобразити пластунів різних вікових категорій, спеціалізацій, ролей тощо. Поки тривали роботи, на оселі відбулось два табори для дітей зі сходу України, три семінари для освітян, різні пластові акції: всім було дуже цікаво спостерігати за тим, як ідуть роботи, дехто позував, дехто намагався внести корективи в сюжети, адже це унікальна робота. Наразі це єдина оселя, повністю розмальована графіті” – розповіла пластунка Оксана Шевчук.

На території оселі регулярно відбуваються різноманітні заходи, табори, вишколи.

“Пластова оселя тепер одночасно може прийняти 70 осіб. Пластуни і педагоги Рівненської області приїжджають сюди з дітьми, щоб мати можливість навчитись чогось нового. На території оселі є можливість пограти в футбол, волейбол, баскетбол, дартс, бадмінтон. Взимку пропонуємо бігові лижі та настільний теніс. Тут регулярно проводяться вишколи для юнаків та дорослих. Незабаром знову відчинить свої двері “Резиденція Святого Миколая”. Усю додаткову інформацію можна знайти на сайті оселі” – прокоментував комендант оселі Юрій Шадий.