Новина
На Рівненщині під час пожежі згоріли три тонни кормів
11:48, 18 Червня

Вчора, 17 червня, на Дубровичині вогнеборці ліквідували пожежу у приватному господарстві
На спецлінію “101” надійшло повідомленням про пожежу у приватному господарстві села Орвяниця Дубровицького району. На місце виклику було направлено вогнеборців 14-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Дубровиця.
Як повідомляють у ДСНС, вогонь знищив перекриття та покриття на площі 40 м.кв. дерев’яної господарчої будівлі та 3 тони грубих кормів. Причина та збитки від пожежі встановлюються.
