Новина

На Рівненщині перевірять ефективність мережі ЦНАПів

10:44, 23 Жовтня

зображення новини

Упродовж жовтня-листопада на Рівненщині вивчатимуть ефективність роботи наявної мережі центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП). Головна мета – оптимізувати систему, при цьому розширити спектр послуг, зробивши їх доступними жителям кожної громади. Сам документообіг поступово має перейти в електронний формат.  Нову модель системи надання адмінпослуг днями презентують і в Кабінеті Міністрів України. Про це стало відомо сьогодні під час засідання колегії Рівненської облдержадміністрації. Участь у засіданні взяли голова обласної ради Олександр Данильчук та його перший заступник Сергій Свисталюк.

У той же час на Рівненщині триває робота над розширенням мережі ЦНАП, зокрема, створення їх на базі об’єднаних територіальних громад. Так, цьогоріч в Радивилові відкрили перший в області міськрайонний ЦНАП. А до кінця року очікується відкриття ЦНАП у Козинській, Миляцькій та Острожецькій ОТГ.

Загалом, відповідно до Перспективного плану формування мережі ЦНАП  в області планується створити 43 таких центри.

У той же час, в рамках Програми «U-LEAD з Європою» відібрано 22 проекти громад зі створення або ж модернізації сучасних центрів надання адміністративних послуг.