Новина

На Рівненщині оголошено конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2020 рік

10:22, 06 Листопада

зображення новини

Під час засідання Конкурсної ради з проведення щорічного обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад було оголошено про початок Конкурсу.

Проекти, які подаються на конкурс повинні відповідати одному або кільком пріорітетним напрямкам: організація ефективної системи надання соціальних послуг населенню (максимальний розмір гранту з фонду Конкурсу 100 000 гривень, а мінімальний власний внесок 60% від загальної вартості проекту); розвиток туристичної діяльності (розмір гранту з фонду Конкурсу 150 000 гривень, а мінімальний власний внесок 30% від загальної вартості проекту); розвиток підприємництва (максимальний розмір гранту з фонду Конкурсу 150 000 гривень, а мінімальний власний внесок 10% від загальної вартості проекту); проекти співробітництва громад (При наявності договору співробітництва) (максимальний розмір гранту з фонду Конкурсу 200 000 гривень, а мінімальний власний внесок 30% від загальної вартості проекту).

Згідно з рішенням Рівненської обласної ради від 11 березня 2016 року №121, учасниками Конкурсу можуть бути проекти, розроблені об’єднаними територіальними громадами, сільськими, селищними, міськими та районними радами, а також проекти розроблені та подані спільно кількома територіальними громади.

Кінцевий термін подання проектів – 30 січня 2020 року.

Також для обговорення проблемних питань, які виникатимуть в учасників конкурсу при підготовці проектів, виконавчий адміністратор Конкурсу – Волинський ресурсний центр проведе два навчальні семінари: 19 листопада в місті Рівне (Рівненська ОДА), 27 листопада в місті Сарни (Сарненська міська рада).

Проекти необхідно надсилати поштою на адресу 33028, м. Рівне, а/с №201, а також на електронну адресу vrcrivne@gmail.com з поміткою “На конкурс”