Новина

На Рівненщині обговорили проблему безпритульних тварин

16:02, 25 Вересня

зображення новини

Проблема безпритульності та агресивності тварин обговорили в селищі Гоща. 24 вересня відбулась зустріч активних жителів містечка, а також представників громадських організацій ГО “Під Егідою”, “ЗООВАРТА” та благодійного фонду Іннеса Шишкіна. Про це повідомляє Гощанська селищна рада.

Чимало питань було обговорено, адже проблему безпритульності тварин можна вирішити лише комплексно, зазначили активісти.

За їх словами, алгоритм наших наступних дій можна окреслити кількома ключовими словами: об’єднання, інформація, співпраця.
Найперший крок – це об’єднання в локальну ініціативну групу тих, хто справді любить тварин, переймається їхнім станом та готовий допомагати. Далі – широка інформаційна кампанія. Що таке стерилізація, чому її варто проводити та чи зашкодить це тварині? А можливо ви є власницею/власником кота, чи собаки, взятих з притулку, чи з вулиці та готові з нами поділитись власною історією?

І найважливіше. Якщо ви громадська організація, об’єднання, волонтерка/волонтер, активістка/активіст та можете сформувати для нас ділову пропозицію щодо проведення стерилізації, вакцинації, відлову та перетримки тварин – звертайтесь до координатора проєкту Юрій Сульжук, або пишіть на поштову скриньку goshcha@ukr.net.