Новина

На Рівненщині на виклик медики добиралися на пожежному авто, а породіллю доправляли до лікарні автобусом

10:42, 13 Лютого

зображення новини

У вечір п’ятниці, 12 лютого, дорогою на виклик  до хворої дитини швидка застрягла в заметі.

Інцидент стався біля села Півче Рівненського (колишнього Здолбунівського) району. Медики викликали ДСНС. На місце виклику виїхало чергове відділення бійців Мізоцького пожежно-рятувального поста.

Як йдеться у повідомленні Головне управління ДСНС у Рівненській області рятувальники витягнули швидку із снігового замету, але зважаючи на те, що дорога була сильно переметена, то автомобіль швидкої не проїхав би до місця виклику. Тому фельдшер швидкої пересів в пожежний автомобіль і таким чином доїхав до хворої дитини.

Після того, як медик оглянув семирічну дівчинку, рятувальники доставили хвору дитину з мамою і фельдшером до станції швидкої медичної допомоги в смт Мізоч, а звідти каретою швидкої дівчинку доправили до лікарні в місто Рівне.

Ще один випадок, коли швидка не змогла приїхати за викликом трапився в с. Дроздинь Рокитнівського району

12 лютого, о 2:02 на лінію 103 надійшов виклик від жінки, яка просила транспортувати доньку до пологового, оскільки у неї розпочалися перейми. За вказаною адресою виїхала фельдшерська бригада Березівського постійного пункту базування екстреної медичної допомоги. Проте через замети кареті швидкої допомоги не вдалося дістатися до необхідного місця. Взявши з собою необхідні медичні препарати, бригада пішки вирушила до пацієнтки.
Подолавши майже 1 км засніженої дороги медики таки дісталися до вагітної. У неї розпочалися перейми. Часу для транспортування жінки не було, тож фельдшерка приймала пологи на місці.
Пологи 27-річної жінки пройшли без ускладнень. Народився хлопчик.

Після надання необхідної медичної допомоги бригада екстренки транспортувала жінку до пологового будинку в смт. Рокитне. Проте, не каретою швидкої допомоги, а на сусідському автобусі, адже автомобіль медиків був далеко від будинку породіллі.

Для Суспільного у ДСНС зазначили, що за останній тиждень рятувальники витягнули із заметів понад десяток автомобілів швидкої допомоги.