Новина

На Рівненщині монастир, який лишається вірним МП, хоче привласнити землю громади

10:33, 09 Листопада

зображення новини

Сьогодні, 9 листопада, о 12.00 у Рівненському окружному адміністративному суді (16 липня, 87) відбудеться засідання, під час якого розглядатимуть питання земельної ділянки, яку в селі Городок хоче привласнити Городоцький монастир, який лишається вірним московському патріархату.

Громада села Городок Рівненського району хоче відстояти своє право і надалі володіти землею на Острові, яку хоче привласнити монастир УПЦ московського патріархату.

Про це розповів протоієрей Тарас Климович, священик церкви ПЦУ в селі Городок, військовий капелан, депутат Городоцької сільської ради.

До слова, у монастирі села Городок неодноразово відкрито підтримували путіна та росію. Доказом цього є відео зі святкування 20-річчя Городоцького духовного училища.

На відео видно, як монахині співають пісні зі словами “Ждут победи росіі святиє”….

Тепер, дотримуючись головних доктрин своїх наставників – російської православної церкви – монахині хочуть забрати частину землі у громади села. Не дивно, що свідоме населення села Городок проти такого сусідства з колаборантами та продовжують захищати свою територію!

Читайте також: Які депутати Рівненської облради захищатимуть московський патріархат