Новина

На Рівненщині хочуть закрити найдовшу вузькоколійку в Європі “Антонівка – Зарічне”

15:45, 11 Лютого

зображення новини

Рух “Антонівка – Зарічне”  зупинили з березня 2020 року через карантин. “Укрзалізниця” відмовляється відновлювати рух, бо запевняє про збитковість утримування вузькоколійної залізниці.

10 лютого була опублікована електронна петиція “Врятувати «Кукушку!” – найдовшу вузькоколійку в Європі “Антонівка – Зарічне”. Припинити занепад Полісся.”

“Нині “Укрзалізниця” відмовляється його відновлювати й здійснює свідомі кроки для прямого знищення цього унікального інфраструктурного об’єкта, який має величезне історико-культурне та господарське значення, а також суспільно-економічний, гуманітарний та туристичний потенціал.

Вимагаємо від керівництва держави – ухвалити низку невідкладних рішень, які б змусили “Укрзалізницю” відновити повноцінну та ритмічну роботу вузькоколійної залізниці “Антонівка – Зарічне” та її підтримку у належному стані.

Не дайте знищити “Кукушку”, – зазначено в тексті петиції.

На запит народного депутата України М’ялика Віктора “Укрзалізниця”  відповіла, що збитки з вузькоколійки у 2019 році склали 22,5 млн гривень, а за 9 місяців 2020 року – 12,8 млн гривень. Також відзначають аварійний стан залізниці. Повної реконструкції вимагають 82 кілометри її довжини зі 106, повної заміни вимагають 32 мости на дерев’яних опорах загальною довжиною майже 600 метрів. Фіксується стан наявних локомотивів і необхідність їхнього постійного ремонту. Експлуатаційне утримання вузькоколійки обходиться дорого, а продаж квитків не покриває ці витрати.

Підтримати петицію можна тут.