Новина

На Рівненщині два медзаклади готові розмістити пацієнтів із підозрою на коронавірус

12:06, 24 Лютого

зображення новини

Відділення міської лікарні Рівного та  Сарненської центральної районної лікарні можуть розмістити пацієнтів із підозрою на китайський коронавірус. Повідомляє Суспільне.

За словами заступника начальника обласного управління охорони здоров’я Олега Вівсянника вже визначені палати і боксовані відділення.

“Надана виключна необхідна допомога згідно протоколів в повному об’ємі за рахунок коштів державного бюджету. Щодо забезпечення засобами захисту – на даний етап у нас визначена кількість необхідних засобів, це понад 60%. В разі виникнення такої ситуації інша частина буде закуплена. У нас є прямі угоди, заключені з аптечними закладами області, які дозволять нам в разі необхідності відразу отримати всі необхідні засоби захисту: маски, окуляри, костюми, рукавички медичні”, – ролзповів Суспільному Олег Вівсянник.

Також заступник начальника обласного управління охорони здоров’я прокоментував, що Рівненщина також отримувала лист-запит від профільного міністерства про розміщення евакуйованих із Китаю українців.

” До нас був направлений лист Міністерством охорони здоров’я щодо можливості розміщення таких громадян на карантинні заходи, тобто на 14 днів. Управлінням охорони здоров’я, за підписом першого заступника голови облдержадміністрації, куратора медицини Сергія Подоліна, була дана відповідь, що в Рівненській області в лікувально-профілактичних закладах таких умов і розміщення такої кількості людей для карантинних закладів немає. Крім того, у нас відсутні прямі сполучення і маршрути, які би дозволили зберегти всі протиепідемічні заходи для даної категорії пацієнтів. Тобто листа, який би нас зобов’язував розмістити – не було”, – повідомив Суспільному Олег Вівсянник.

Фото – ілюстративне.