Новина

На Рівненщині дорогу національного значення залатали ганчір’ям (ВІДЕО)

11:04, 16 Вересня

зображення новини

У Рівненській області міст до кордону з Білоруссю залатали кофтинами, штаньми та куртками. Водії не знають, кому належить така “технологія”, але ініціативу схвалюють, повідомляє ТСН.

Міст через річку Горинь на дорозі національного значення після ремонту, за який заплатили понад 13 мільйонів гривень, має величезну вибоїну. Місцеві сміються, водії винуватять ремонтника, а служба автодоріг шукає підрядника, який зник.

Згодом дорожники відкрили міст, а правоохоронці — кримінальне провадження. Бо, за одним з актів, робіт виконали на одну суму, а фактично грошей витратили удвічі менше. За словами прокурора відділу Рівненської обласної прокуратури Василя Данілея, фактична сума робіт становить понад 4 мільйони гривень, а в дійсності роботи було завищено на 1,9 мільйона гривень.

Нині міст потрощений, є наскрізні дірки. А для пішоходів ця переправа взагалі нагадує смугу перешкод із бур’янів та ям.

Інженер, який підписав акт прийому робіт, отримав два роки умовно. Однак правоохоронці продовжують слідство і розшукують підрядника в службі автодоріг. Кажуть, обирали через тендер і заплатили йому близько 13 мільйонів гривень. Завдані збитки хочуть вимагати через суд, бо міст тепер знову потрібно ремонтувати.

Речник Служби автодоріг Рівненщини Дмитро Леонтіюк запевняє, що міст впасти не може, але пошкодити автомобіль чи пробити колесо на ньому можливо.

У службі автодоріг пообіцяли невдовзі полагодити міст більш традиційними методами.