Новина
На Рівненщині було знайдено та знищено протитанкову міну
16:38, 03 Червня

Сьогодні, 3 червня, піротехніками обласного управління ДСНС було знищено протитанкову міну.
У місті Острог місцевий житель під час проведення сільськогосподарських робіт на власній присадибній ділянці, знайшов міну Tmi-35.
Міна була знищена у спеціально відведеному місці Острозького району.
