Новина

На Рівненщині блокують російське вугілля

14:01, 24 Вересня

зображення новини

Сьогодні о 10:00 на залізничному вокзалі у Сарнах розпочалася акція, спрямована на блокаду російського вугілля.

Учасники акції – це активісти, які виявили вагони із вугіллям російського маркування. За словами речника Національної поліції Рівненщини Антона Крука, згідно з документами вагони їдуть із білоруського Гомеля.

Нагадаємо, що Білорусь є сателітом Російської Федерації, голосує за підтримку московських окупантів у міжнародних організаціях. Між країнами діє митний союз в торгово-економічній сфері.

Учасники блокади пояснили свої дії як необхідність боротися з окупантами і в економічній галузі.

Увага це важливо! Репост! Блокада – розширюється. Скоординувались з хлопцями, які виявили 130 вагонів російського вугілля на ст Сарни, Рівненської області. Все вже під пильним наглядом побратимів надійно заблоковано на запасних путях.—-Підтримати Блокаду https://bit.ly/2kQP3Fu

Опубліковано Семеном Семенченком Понеділок, 23 вересня 2019 р.

 

– Загалом на станції знаходиться 132 вагони. Сьогодні після звернення в СБУ, прокуратуру, поліцію з побратимами прийняли рішення підтримати блокаду і блокувати також ці вагони, які, за даними, які ми отримали на місці тут і залізниці, прибули з Гомеля з Білорусі, де вугілля не видобувається і мали рухатись на станцію «Сосновка». Після тих подій, які відбувались у Сосновці, про які вже всі знають, отримали інформацію, що вугілля має перенаправитись в Дніпро… Будем вимагать, просить, щоб це було прийнято на законодавчому рівні і ця торгівля з окупантом закінчилась, – розповів учасник подій на псевдо «Ярий».

Раніше у Штабі блокади торгівлі з окупантами заявили, що поліція силою розігнала учасників блокади вагонів із вугіллям у селі Соснівці на Львівщині та затримала понад 20 осіб. Пізніше всіх їх було звільнено.