Новина

На Рівненщині 33 жителі отримають мікрогранти на розвиток бізнесу

13:06, 04 Серпня

зображення новини

У рамках «єРобота» на Рівненщині уже є 350 звернень. Найбільш популярною виявилась програма мікрогрантів на власну справу (до 250 тис. грн).

Про це повідомили у Рівненській ОДА.

Для отримання гранту на створення переробних підприємств (до 8 млн грн) звернулись 34 суб’єкти господарювання.

33 заявники отримали позитивні рішення від центру зайнятості, тож їх включили до фінансування мікрогрантів. За кошти грантової програми вони планують придбати обладнання, закупити сировину та матеріали, а також частково оплатити оренду.

За рахунок мікрогрантів, загальна сума яких до 8 млн грн, заявники планують створити на Рівненщині майже 60 робочих місць, додав директор Рівненської служби зайнятості Іван Ткачук.

Претенденти мають намір створити та розвивати: пасіку, міні-пекарню, кафе, цех виготовлення виробів з металу, швейну компанію, магазин запчастин, надавати послуги з опорядження будинків, з перевезень, ветеринарні послуги, з ремонту електросамокатів, деталей для техніки та автомобілів, бухгалтерські та юридичні послуги, розпочати виробництво та продаж косметики, піддонів, виготовлення модульних конструкцій, розширити фермерське господарство.

Із умовами надання допомоги та подачі заяви можна ознайомитись за посиланням.

Застереження Державного центру зайнятості щодо найпоширеніших помилок при складанні бізнес-плану за посиланням.

Рівненський центр професійно-технічної освіти ДСЗ пропонує триденне навчання за напрямом «Створення бізнес-плану в рамках мікрогрантів на започаткування або розвиток власного бізнесу», яке проводитимуть сертифіковані тренери за програмами Міжнародної організації праці. Для реєстрації на навчання заповніть форму: тут.

За додатковою інформацією щодо отримання мікрогрантів звертайтеся до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області, або на «гарячу» лінію Рівненського ОЦЗ +38096-539-53-59.