Новина

На півшляху вийшли з автобуса, бо водій відмовився вимкнути російський серіал та зневажливо себе поводив

14:25, 28 Січня

зображення новини

Вночі, 28 січня, водій рейсового автобуса«Луцьк – Київ» висадив на трасі між Луцьком і Рівним  пасажирів: волонтерку медичного батальйону “Госпітальєри” Ярину Чорногуз та волонтерку аерозвідки Анастасію Конфедерат.  Дівчата наголошують, що вийшли вони з атобуса за власним бажанням.

Інцидент трапився через те, що водій відмовився вимкнути російський серіал, який показували у салоні в автобусі.  Про неприпустиму поведінку водія компанії Busfor.ua дівчина написала на своїй стрінці.

Прошу репосту. Щойно ми з Настьонко Конфедерат були змушені зупинити автобус фірми @Busfor.ua, ФОП "Раб Т.Б '/ bustrans….

Опубліковано Яриною Чорногуз Понеділок, 27 січня 2020 р.

 

“Прошу репосту. Щойно ми з Настьонко Конфедерат були змушені зупинити автобус фірми @Busfor.ua, ФОП “Раб Т.Б ‘/ bustrans.”, яким їхали з Луцька до Києва на трасі через відмову водія вимкнути російський серіал. Коли я підійшла та ввічливо попросила вимкнути російський серіал, аргументуючи це тим, що я недавно повернулася з зони бойових дій, з лютого їду туди знову, і мені гидко цілу ніч слухати телепродукт окупантів, водій це зробити (фото прикріплюю) відмовився. Ми почали наполягати далі, Настя ввімкнула камеру на телефоні, після чого водій почав вибивати телефон у неї з рук (прикріплюємо). Водій почав вимагати, аби ми дізналися думку більшості автобуса. Я повернулася і пояснила все те саме людям, і чи їм принципово дивитися російське кіно, пропонувала його вимкнути. На нас почала кидатися якась жінка, яка їхала назад з Італії і що їй байдуже на каком язикє і що ми вбивці, що їздимо на війну, що вона нас туди не посилала. Решта автобуса просто промовчала. Згадку, що я вертаюся з похорону свого хлопця-бійця, який загинув, захищаючи їхню можливість вільно пересуватися неокупованими дорогами України, зустріли мовчанням з винними очима.
Ще перед тим, перед поїздкою, яка була за квитками на 19.00, на яку ми вже придбали квитки, цей самий водій погрожував, що якщо ми не приїдемо на 18.30, то він поїде без нас і йому байдуже, що там у квитку. Сам прибув на 19.06 і вибачитися за свої погрози відмовився. Прохання диспетчерки фірми вимкнути російське кіно та вибачитися за погрози, водій проігнорував.
Нас двох, волонтерку аерозвідки та госпітальєрку, дорослі зрілі люди, громадяни України, на чолі з водієм погодилися висадити посеред траси, аби далі дивитися у спокої російське кіно.
Прошу допомогти знайти ПІБ особи водія, аби він віднайшов належну йому славу за свій вчинок. @Busfor.ua прошу пояснити, чому на ваших рейсах працюють водії, які дозволяють собі так принижувати клієнтів і не поважати їхні права. Ми також вимагаємо повернення коштів.

Своїх друзів та читачів я закликаю не вести себе пасивно, коли нас насильно за наші ж гроші на автобусних рейсах запихають продуктом окупанта. Особливо зважаючи на те, що наше право не чути російськомовний продукт окупанта в публічному просторі захищає закон “Про функціонування української мови як державної”. Те, що сталося зараз із нами з Настею – наслідок такого багаторічного толерування й байдужості.”

До слова, Ярина Чорногуз разом із подругою поверталися з похорон військового Миколи Сорочука, якогоубили пострілом снайпера  на російсько-українській війні. 

 

Після того, як дівчат висадили посеред дороги, вони автостопом дісталися до Рівного і з відти поїхали у Київ. У столиці на волонтерок  чекали друзі та активісти. Разом з дівчатами пішли зустрічати водія, який висадив їх посеред траси.  Компанія-перевізник, на яку він працює, вже встигла вибачитись перед ними.

Компанія Winew і Bus Trans офіційно звертається до всіх! Ми щойно дізналися про ситуацію, котра виникла в автобусі, і…

Опубліковано Winew ВІНЕВ ВИНЕВ пасажирські перевезення Понеділок, 27 січня 2020 р.