Новина

На Харківщині загинув військовий Владислав Терлецький з Острога

16:43, 11 Березня

зображення новини

7 березня 2025 року, під час виконання бойового завдання на Харківщині, внаслідок ворожого обстрілу загинув воїн з Владислав Терлецький з Острога. 

Про загибель свого земляка сповістили у Острозькій міській раді.

“Владислав народився у 1993 році,  проживав у місті Острог. Із початком повномасштабного вторгнення він став на захист України та залишався в строю до останнього. Острожани висловлюють щирі співчуття рідним, близьким та побратимам захисника. Це непоправна втрата для всієї громади”. – йдеться у дописі громади.

Про дату та час прощання повідомлять додатково.

Вічна пам’ять Герою!