Новина

На Чемпіонаті України виступатиме гандбольний клуб Рівного

14:34, 29 Вересня

зображення новини

У жовтні Гандбольний клуб «Рівне-ДЮСШ № 4» стартує у Чемпіонаті України з гандболу серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2021/22 р. Про це повідомляє видання “Спорт на районі”.

Перший матч відбудеться на виїзді 15 жовтня. Рівненські гандболістки зіграють із «ДЮСШ №1-ХНУ».

Клуб «Рівне-ДЮСШ № 4» виступатиме у західній групі, де змагатиметься п’ять команд – «ДЮСШ №1-ХНУ», «Львівська Політехніка», СДЮШОР «Карпати»,  «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» та рівнянки.

Графік ігор за посиланням.