Новина
На Чемпіонаті України виступатиме гандбольний клуб Рівного
14:34, 29 Вересня

У жовтні Гандбольний клуб «Рівне-ДЮСШ № 4» стартує у Чемпіонаті України з гандболу серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2021/22 р. Про це повідомляє видання “Спорт на районі”.
Перший матч відбудеться на виїзді 15 жовтня. Рівненські гандболістки зіграють із «ДЮСШ №1-ХНУ».
Клуб «Рівне-ДЮСШ № 4» виступатиме у західній групі, де змагатиметься п’ять команд – «ДЮСШ №1-ХНУ», «Львівська Політехніка», СДЮШОР «Карпати», «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ» та рівнянки.
Графік ігор за посиланням.
