Новина

Мисткиня Ірина Тищук у Рівному предсавить персональну виставку

16:00, 18 Жовтня

зображення новини

У рамках проєкту «Євро-Арт» для талановитих» свою персональну виставку «…ІЗ ЖИТТЯ ПАНІ МАЛЯРКИ» буде представляти Ірина Тищук.

Мама чотирьох дітей і «ділова жінка» у повсякденному житті, вона знаходить час для себе – для живопису, пише картини з 2016 року. Надихнув ії на подальшу творчiсть вчитель з Рівненської художньої школи Анатолій Іваненко.

Коли я доторкнулася до живопису, то зрозумiла, що прагнула цього все своє життя. Фарбами я можу передати те, що бачу всерединi себе, навколо в цьому дивовижному свiтi та далеко за його межами,- розповідає Ірина.

Мисткиня любить експериментувати як зі змішуванням кольорів, так і з різними стилями та напрямками. Це можна побачити у представлених в експозиції роботах. Сюжетами її картин стають окремі моменти «…ІЗ ЖИТТЯ ПАНІ МАЛЯРКИ».

Вірю, що в оточуючих нас дрібницях прихована сила натхнення. Це може бути щось дуже звичайне: грайливий промінь сонця крізь листя дерев чи навіть посмішка продавчині у магазині. Дуже важливо зважати на такі речі, бо усе наше життя, власне, і складається із таких моментів, – пояснює авторка.

Виставка триватиме з 21 жовтня по 15 листопада 2020 року.
Деякі із представлених картин можна придбати.