Новина

Муралами на огорожі стадіону вшановують пам’ять директора спортшколи у Гощі

11:42, 05 Червня

зображення новини

На Рівненщині у смт Гоща яскравими муралами місцеві мешканці вшанували пам’ять В’ячеслава Гапончука, голови Гощанської районної федерації футболу та директора Гощанської ДЮСШ. Про це розповідає видання “Рідний край”.

В’ячеслав Гапончук був директором дитячо-юнацької спортшколи у Гощі впродовж тринадцяти років. Вшановуючи його пам’ять, автори обирали для нанесення на огорожу Гощанського стадіону світлі і яскраві барви.

Для цього жінки, які займаються в арт-студії, розмалюють 340 метрів огорожі гощанського футбольного стадіону, – зазначає керівниця арт-студії “Позитив” Анна Вітрук.

Першими за масштабний живопис взялися шестеро жінок. За час карантину вони уперше взялися за пензлі.

Авторка ескізу Олександра Соботюк розповіла, що місце для тематичної меморіальної дошки пам’яті В’ячеслава Гапончука обрали невипадково. Саме на цьому стадіоні він грав та проводив заняття зі своїми учнями.

Так як він був дуже світлою людиною, то й загальна тема нашого проєкту називається “У кожній людині – сонце”, – каже Олександра Соботюк. – Наша робота нестиме те світло, яке мав В’ячеслав В’ячеславович, його позитив і хороше ставлення до людей. Цей ескіз розроблений в стилі поп-арт і замальовується без розтяжок, тільки з додаванням чорного та білого кольорів. Більше 20-ти кольорів ми використали і таке величезне відро фарби, розхідні матеріали, пензлики, – додає авторка.

Двічі вже падав дощ, ми двічі від нього ховалися. Але коли маєш хорошу ідею і бажання щось творити – то погода, в принципі, навпаки створює хороший і динамічний настрій, – каже учасниця артстудії “Позитив” Наталія Калька.

У проєкт планують залучити і дітей, але після послаблення карантину. В подальшому розраховують на благодійників, тих людей, які небайдужі до мистецтва і долучаться до хорошого діла.

Втілювати проєкт, який вшановує директора Гощанської спортшколи В’ячеслава Гапончука, будуть упродовж літа.