Новина

Мандрівний табір організують на Рівненщині

15:10, 26 Квітня

зображення новини

Охочих подорожувати запрошують приєднатися до мандрівки з табором «Стежками князів Острозьких», що відбудеться на території Острожчини та Здолбунівщини. Триватиме подорож з 21 по 23 травня. Про це повідомляють на сторінці табору у Facebook.

Що обіцяють учасникам табору:

  • 50 кілометрів шляху за три дні;
  • польова кухня;
  • туристичний досвід та лайфхаки від досвідчених мандрівників;
  • посвяту у звання «стежківця»;
  • вишкільно-розважальну програму;
  • співанки та вечірні бесіди біля ватри;
  • своє унікальне псевдо.

Мандрівку організовує голова громадської організації «Центр суспільних перетворень» Юрій Устимчук. Табір проводять уже сім років поспіль, за цей час його відвідали мандрівники з усіх куточків України. Маршрут пролягає через історичні місця Острожчини та Здолбунівщини й супроводжується тренінгами, командними іграми, вишколом.

Охочим приєднатися до мандрівки потрібно заповнити анкету та чекати на відповідь від організаторів. Програму табору, правила та перелік речей першої необхідності організатори надішлють після заповнення анкети.

🌞Ми знаємо, що ви скучили за весняним сонечком, диким польовим вітром, захопливими історіями та за нашою табірною родиною 🪂🌈Нас не здолала карантинна журбинка, тож ми знову вирушаємо в мандрівку Острожчиною.📆 21-22-23 травня!🔥Найбільше в табірних «двіжах» ми любимо нових людей, адже знайомства та спільні емоції найбільше розширюють горизонти 😍💃🕺А це означає, що ми запрошуємо кожного та кожну з вас долучитися до пригоди, яку ми разом творимо вже сім років поспіль. Ви отримаєте:🏔️незабутні враження від захоплюючих краєвидів Острожчини та Здолбунівщини;🕵️неповторний туристчний досвід і лайфхаки від затятих мандрівників;👫цікаві знайомства та нових друзів;🍲 смачні страви з польової кухні;🥷вишкільно-розважальну програму;🔥 співанку біля ватри;🦁 своє унікальне псевдо;⛺спогади, які ще довго залишатимуться у пам’яті.Заповнюйте анкету та станьте частинкою нашої великої мандрівної родини! ⏩ https://cutt.ly/6vUnz1o

Posted by Стежками князів Острозьких on Tuesday, April 20, 2021