Новина

Лісництво з Рівненщини стало кращим в Україні.ВІДЕО

11:25, 29 Вересня

зображення новини

Малуське лісництво ДП «Березнівське лісове господарство» (лісничий Микола Гапон) перемогло у Всеукраїнському конкурсі Товариства лісівників України «Краще лісництво», який був присвячений 30-річчю Незалежності України.

Диплом переможця вручили сьогодні лісничому Миколі Гапону на розширеному засіданні Всеукраїнської ради Товариства лісівників України, що відбулося вчора, 28 вересня, у Києві. До слова, участь у засідання беруть голова Рівненської обласної організації Товариства лісівників України Михайло Прокопчук та заступник голови, головний лісничий ДП «Березнівський лісгосп» Олександр Галагуз.

Цього року конкурс у другому Всеукраїнському етапі конкурсу на краще лісництво взяли участь 12 лісництв від лісогосподарських підприємств Вінницької, Житомирської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Львівської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Харківської, Хмельницької. Черкаської, Чернігівської та Чернівецької обласних рад Товариства лісівників України.

У підсумку Конкурсна комісія визначила переможців:

Перше місце – Малуське лісництво державного підприємства «Березнівське лісове господарство» Рівненського обласного управління лісового і мисливського господарства;

Друге місце – Шевченківське лісництво державного підприємства «Вигодське лісове господарство» Івано-Франківського обласного управління лісового і мисливського господарства;

Третє місце – Мальованське лісництво державного підприємства «Шепетівське лісове господарство» Хмельницького обласного управління лісового і мисливського господарства.

До слова, лісництва Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства другий рік поспіль здобувають перемогу у Всеукраїнському конкурсі.