Новина

Куди рівняни можуть поскаржитися на водіїв маршруток

09:07, 25 Вересня

зображення новини

Останнім часом почастішали випадки конфліктів місцевих мешканців з водіями маршрутних засобів. Так, ми повідомляли про інцидент, коли водій висадив дитину під час руху маршрутом, чи про те, що водії маршруток не хочуть зупинятись біля рівненського полігону.

Аби захистити свої права, пасажирам варто звертатися зі скаргою в управління Державної служби України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпеки) в Рівненській області. У скарзі потрібно повідомити наступні дані: прізвище, ім’я та по-батькові перевізника, номер рейсу, державний реєстраційний номер транспортного засобу. Також записати чи запам’ятати дату, час та місце, де стався інцидент з водієм. Слід врахувати і той факт, що заяву приймають лише у письмовому вигляді. Скаргу можна надіслати листом або принести особисто.

В Україні діє постанова Кабінету Міністрів України 1184-2007-п від 26.09.2007 “Про внесення змін до Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту”. В частині другій “Перевезення пасажирів автобусами” зазначається, що в салоні автобуса повинні розміщуватися відомості про перевізника та страховика (найменування, адреса і телефон).

Адреса управління Укртрансбезпеки у Рівненській області: 33013, м.Рівне, вулиця Небесної Сотні, 34. Начальник управління Коваленко Микола Васильович, телефон: (0362) 26-57-39. Більше інформації також можна дізнатися за телефоном: (0362) 26-66-96.

Адреса сторінки управління у соціальній мережі Facebook:http://facebook.com/dsbt.rivne.reg/

Адреса сторінки Державної служби України з безпеки на транспорті: http://dsbt.gov.ua/