Новина

Кінний спорт: вершники з Рівного вибороли перемоги на всеукраїнських змаганням

13:25, 29 Червня

зображення новини

Спортсмени з Рівного, представники команди кінно-спортивного клубу (КСК) «Патріот»  вибороли нові медалі на Відкритих всеукраїнських змаганнях з подолання перешкод КСК «Parade Аllure» CSN3*.

Кінні змагання стартували 26 червня у Жашкові Черкаської області. Про це повідомляє “Район спорт” з посиланням на Федерацію кінного спорту Рівненської області.

Високі результати показали: Іванка Царук на Барбаді здобула 3 місце у висоті 90 см;  Денис Косик на Тайфуні здобув 2 місце у висоті 100 см; Александра Левшук на Адлері виступила на 3 місце у висоті 110 см; Вакулінська Дар’я дебютувала на змаганнях на Атлантіку і отримала 2 місце на перешкодах 60 см; Саша Онищук і її Вікторі Тайм стали чемпіонами серед юнаків, успішно пройшовши маршрут з перешкодами висотою по 120 см! У перший день змагань Іванка Царук завоювала 1 місце на висоті 90 см, Олександра Левшук стала першою на 100 см, а Денис Косик – другим.
⠀Таким чином патріотівці везуть додому на Рівненщину 8 нагород із конкуру!

Олександра Онищук та Вікторі Тайм (конкур)

Оце так результат!!!😱⠀🏆 5 призових місць за сьогодні вибороли спортсмени КСК @Кск Патріот Золота Підкова на подоланні перешкод в Жашкові! Там буквально щойно завершились Відкриті обласні змагання Черкаської області з кінного спорту Кубок «Parade Allure». І, як ви здогадались, рівняни заявили про себе гучно – тільки подивіться на ці результати за один день:⠀🏇🏻 Іванка Царук на Барбаді здобула 3 місце у висоті 90 см;🏇🏻 Денис Косик на Тайфуні здобув 2 місце у висоті 100 см;🏇🏻 Александра Левшук на Адлері виступила на 3 місце у висоті 110 см;🏇🏻Вакулінська Дар’я дебютувала на змаганнях на Атлантіку і отримала 2 місце на перешкодах 60 см;🏇🏻 Саша Онищук і її Вікторі Тайм стали чемпіонами серед юнаків, успішно пройшовши маршрут з перешкодами висотою по 120 см!⠀Нагадаємо також, що в перший день змагань Іванка Царук завоювала 1 місце на висоті 90 см, Олександра Левшук стала першою на 100 см, а Денис Косик – другим👏.⠀🥇🥈🥉Таким чином патріотівці везуть додому на Рівненщину 8 нагород із конкуру!⠀Щоб бува ви не подумали, ніби це далось їм легко і не було достойних конкурентів, то ми скажемо, що на цих змаганнях виступало більше 120 коней з Рівненської, Львівської Чернівецької, Вінницької, Київської, Дніпропетровської, Харківської Одеської, Миколаївської, Полтавської та Чекаської областей – тому звісно за нагороди була боротьба і наші спортсмени проявили у ній свій характер і амбіції🇺🇦⠀Саме зараз команда повертається додому! Якщо ви в дорозі читаєте це повідомлення, то знайте – ми пишаємось вами і чекаємо вдома, щоб привітати особисто!⠀Радість і гордість за них – давайте напишемо вітання їм в коментарі👇*на відео переможний виступ Олександри Онищук та Вікторі Тайм. Більше фото/відео дивіться в сторіс та очікуйте нові пости📸Юлія Шигорева BABY Rider школа верхової їзди для Малюків Ирина Косик (Irina Kosyk) Наташа Онищук Александр Левшук (Oleksandr Levshuk) Ирина Царук Anastasiia Blagodyr Lena Kupetska Виталий Липский (Vitaly Lipsky) Управління молоді та спорту Рівненської ОДА Viktor Samchuk ЧаРівне.info (www.charivne.info) Рівненщина спортивна Сергій Татаренко (Sergio Tatarenko) @Angelina Zakharova Рівненські новини Вадим Мороз Оля Добреля Даша Солодовник

Опубліковано Федерація кінного спорту Рівненської області Неділя, 28 червня 2020 р.

Нагадаємо, що Федерація кінного спорту Рівненської області – новостворена організація. На базі КСК «Патріот» займаються як зовсім маленькі діти, так і дорослі.