Новина

Керівників об’єднаних громад Рівненщини закликали збільшувати надходження місцевих бюджетів

16:40, 22 Жовтня

зображення новини

Фінансова спроможність – головний критерій, що необхідно враховувати під час створення ОТГ та укрупнення районів області Про це повідомив заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко під час колегії облдержадміністрації.

Він наголосив, аби стабільно наповнювати місцеві бюджети, треба збільшити ділову активність територій та залучити невикористані ресурси.

Зокрема, у результаті спільної роботи ОДА та усіх причетних служб припинили роботу 136 таких нелегальних заправок, що збільшило реалізації пального на офіційних заправках в середньому на 10%.

Окрім того, в ОТГ активізували роботу з боржниками сплати за землю. У результаті – більше 2 000 користувачів землею сплатили півмільйона гривень податків до місцевих бюджетів. А це додаткові надходження до місцевих бюджетів.

На колегії ОДА доручили районам, містам та ОТГ інвентаризувати роботу підприємців, власників земельних ділянок, об’єктів нерухомості тощо, проаналізувати сплату ними податків. При цьому особливу увагу слід приділяти співпраці з територіальними службами Держгеокадастру, Держпраці, ДФС тощо.

Робота керівників територій повинна спрямовуватися на стабільне наповнення місцевих бюджетів, адже від цього залежить втілення різних соціальних ініціатив для людей.