Новина

Камчатка, Яма, Стручок: як колись неформально називали райони Рівного

16:13, 17 Серпня

зображення новини

Гірка, Видумка, Дворець, Кавказ, Америка, Боярка, Грабник, Кант – більшість із цих місцевостей відомі рівнянам завдяки великій праці місцевих науковців, істориків та музейників.

Місто Рівне стрімко розвивається, з кожним роком з’являються нові мікрорайони та житлові комплекси. Про це пише сайт “Рівняни”.

У фейсбук-групі Рівне. Твоє місто з’явився допис, який викликав жваве обговорення в коментарях:

– Дуже довго збирав інформацію, однак це ще не кінець. Відразу прошу не зважати на якість, бо це лиш чернетка для роботи. Збирав інформацію для одного проекту по всім обласним центрам, і саме з рідним містом були найбільші проблеми. Кожне місто має своє районування місцевості, і Рівне не виключення. Адже кожен район має не тільки вулиці та площі, а і свою забудову, свою історію, культуру та економічно-транспортну особливість. Кордони районів часто розвиваються, а їх назви місцеві навіть і не пам’ятають. Пам’ятайте історію рідного міста. Можливо хтось з Вас знає ще якісь історичні місцевості, чи хоче мене виправити, залюбки вислухаю. А взагалі, чи знають рівняни назви місцевостей, та використовують їх у реальному житті? – прокоментував колишній рівнянин Ілля Сігачов.