Новина

Із 215 звільнених українських захисників є четверо з Рівненщини

11:34, 22 Вересня

зображення новини

21 вересня з російського полону звільнили 215 українських захисників. Із звільнених українців є четверо, пов’язаних із Рівненщиною! 

1. Капітан медичної служби Мамонова (Черепушко) Мар‘яна Володимирівна. Уродженка Дубенського району. Потрапила до полону 4 квітня в Маріуполі. Звільнена на 9 місяці вагітності.

2. Капітан Козинський Дмитро Олександрович, житель м. Рівне. Дмитро є співзасновником табору Гайдамаки. Він – старший лейтенант, який воює у складі полків Донбас та Азов з 2014 року. Полонили 19 травня в Маріуполі.

3. Старший солдат Козацький Дмитро Олександрович, студент Острозької академії. Полонили 19 травня в Маріуполі.

4. Підполковник Данилевич Віталій Миколайович, уродженець смт Смига Дубенського району.

Про це повідомила Верховна Рада України та зазначила, що про звільнення Дмитра Козацького підтвердила й сестра Героя на своїй Інстаграм-сторінці.Козацький Дмитро – студент спеціальності 052 Політологія Національного університету «Острозька академія», боєць із позивним Орест, керівник пресслужби полку «Азов».

“Він є гордістю Острозької академії, патріотом своєї держави! Щиро дякуємо герою за хоробрість, силу й витримку! Чекаємо у стінах рідної альма-матер”, – написали у пресслужбі закладу.