Новина

Хто змагався за посаду начальника Управління Держгеокадастру у Рівненській області

16:33, 17 Лютого

зображення новини

11 лютого у Києві відбувся конкурс на заміщення вакантної посади начальника Управління Держгеокадастру у Рівненській області.

20 кандидатур спеціальною комісією було допущено до участі у конкурсі . Серед них депутати, юристи, підприємці та голови ОТГ.

Список допущених кандидатів до проходження конкурсу на зайняття вакантної посади начальника головного управління Держгеокадастру в Рівненській області розміщено на сайті Держгеокадастру.

Зокрема свої заяви подали: Лавро Ігор Степанович, Бедикайло Вячеслав Вікторович, Стельмащук Святослав Володимирович, Ковалець Павло Михайлович, Люшин Віталій Григорович, Українець Михайло Васильович, Білоус Олег Володимирович, Васинюк Сергій Васильович, Дубич Сергій Валерійович, Михальчин Андрій Володимирович, Шустов Микола Васильович, Корзун Ростислав Валерійович, Нілабович Юрій Михайлович, Сенчук Вадим Петрович, Пилипака Сергій Анатолійович, Оспанов Роман Олегович, Зінкевич Роман Миколайович, Вітошко Юрій Георгійович, Овдійчук Оксана Олександрівна.

Журналісти Сфета-ТВ  поспілкувалися з кандидатами та розпитали у них про мотивацію подачі заяви, а також поцікавилися ймовірним лобіюванням їхніх кандидатур народними депутатами.

Одним із претендентів на посаду є начальник юридичного відділу Управління земельних відносин виконавчого комітету Рівненської міської ради Михайло Українець. Він зазначив, що йому імпонує робота та політика Держгеокадастру. Інформацію про лобіювання його кандидатури народним депутатом від партії “Слуга народу” Олександром Аліксійчуком, пан Михайло спростував.

Поспілкували журналісти також із ексголовою Березнівської РДА, кандидатом до Рівнеоблради від ВО «Батьківщина» Люшином Віталієм. У нього запитували про підтримку його кандидатури нардепом Олександром Ковальчуком, що пан Віталій також спростував. Також він додав, що у конкурсі розраховує лише на свої сили, адже володіє необхідними знаннями у цій галузі. За спеціальністю він землевпорядник.

У списку претендентів також є Корзун Ростислав заступник начальника – начальник Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Волинській області. Спілкуватися з представниками Сфери-ТВ.

Подав свою кандидатуру діючий голова Олександрійської ОТГ Шустов Микола. Для журналістів він зазначив, що заповнив заявку із цікавості. Також він не підтвердив ймовірного любіювання своєї кандидатури скандальним нардепом Романом Іванісовим.

Звістка про те, що їхній голова подав свою кандидатуру здивувало мешканців об’єднаної територіальної громади.

“Те що він мав якісь завдання чи обов’язки перед людьми, і якщо він їх зробив, то можли іти на вищу посаду. Але якщо він кидає на бездоріжжі , то рахую це не правильно” – коментує жителька Олександрійської громади.

“Для громади він нічого доброго і нічого поганого не зробив. Де почав, там не кінчив. На дорозі від школи до вулиці Соборної висипав дві машини щебню і на тому усе” – говорить місцевий мешканець.

Хто ж очолить Управління Держгеокадастру у Рівненській області ми повідомимо відразу, як буде відомо результати конкурсу.