Новина

Хто покриває московську церкву на Рівненщині?

16:41, 27 Червня

зображення новини

У селі Ставки, що на Костопільщині, 28 квітня викликали поліцію через поминальне богослужіння в місцевій Свято-Миколаївській церкві московського патріархату. Попри карантинні обмеження, московський патріархат зібрав людей. Проте Костопілський суд постановив, щоб церква штраф в розмірі 17 тисяч гривень не платила, бо поліція неправильно склала протокол.

 25 липня 2020 року Костопілський районний суд розглянув адміністративну справу відкриту відносно ієрея Федора Ксендзюка, настоятеля Свято-Миколаївської громади.

Прихожани категорично відмовились давати свідчення правоохоронцям.

Як повідомляють у Рівне Вечірнє, у ході розгляду справи Костопільський районний суд виявив чимало порушень з боку поліцейських, що у той день приїхали на виклик до села Ставки Костопільського району. Зокрема правоохоронці склали протокол з порушеннями, у ньому відсутні індетифікуючі дані настоятеля та свідків.

За розглядом справи суд закрив адміністративне провадження за відсутності порушення, а це означає, що штраф у розмірі 17 тисяч гривень, громада московського патріархату платити не буде.