Новина

Хто подався до комісії поліції охорони на Рівненщині

18:19, 25 Вересня

зображення новини

23 вересня в обласній раді завершили прийом документів від представників громадськості до поліцейської комісії Управління поліції охорони в Рівненській області. Відповідно до проекту рішення, бажання представляти інтереси громадськості у вищезгаданій комісії виявили троє осіб. Однак на сесії обласної ради депутати мають затвердити дві кандидатури. Інформацію про це розміщено на сайті Рівненської обласної ради

Нагадаємо, документи від представників громадськості обласна рада приймала упродовж місяця на підставі звернення Управління поліції охорони в Рівненській області. Головна мета такого механізму відбору – забезпечити прозорість та фаховий підхід у доборі кадрів.

Серед тих, хто бачить себе в поліцейській комісії Управління поліції охорони,  –  Анатолій Цимбалюк, який у 2013-2015 роках був головою постійної комісії з питань культури і духовності Громадської ради при Рівненській ОДА. За його кандидатуру клопотав профком первинної профспілкової організації Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М. Лисенка.

Кандидатуру Сергія Якобчука внесли працівники Рівненського вищого професійного училища. Як йдеться в клопотанні, Сергій Якобчук служив у правоохоронних органах понад 20 років. Сьогодні він керує комунальним закладом «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей».

Третього кандидата – Радислава Хаврука – підтримало Громадське формування з охорони громадського порядку «Сокіл». Він є заступником командира з кадрових питань, начальником штабу цього громадського формування. Полковник міліції. З  липня цього року працює головним спеціалістом відділу ЖКГ, інфраструктури, енергетики та енергоефективності управління економіки, інфраструктури та інвестиційної діяльності Рівненської РДА.