Новина

Хто перевірятиме у пасажирів на Рівненщині документи про вакцинацію

13:54, 20 Жовтня

зображення новини

В Україні з завтрашнього дня вступають в дію нові карантинні обмеження. До міжобласних перевезень допускатимуть лише вакцинованих пасажирів та водіїв. Також пересування можливе при наявносі негативного результату ПЛР-тесту.

У поліції Рівненщини повідомили, що перевірятимуть наявність необхідних документів саме правоохоронці.

Йдеться про автомобільний транспорт на автобусних маршрутах та залізничний транспорт міжобласного сполучення. відповідні правила не будуть застосовуватись до міських та внутрішньообласних перевезень.

У зв’язку із новими правилами користування міжобласним транспортом, пасажири повинні мати при собі визначений перелік документів.

Якщо ви пересуваєтеся в межах регіонів з жовтим рівнем епіднебезпеки вам необхідний один із таких документів:

Документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або документ, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини;

Міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини.

Негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Якщо ви виїжджаєте або прямуєте в регіон з червоним рівнем епіднебезпеки вам буде необхідний один із таких документів:

Документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації

Міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 двома дозами дводозної вакцини.

Негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Нові правила міжрегіональних перевезень не будуть поширюватись на неповнолітніх.

Йдеться, як про регулярні, так і нерегулярні перевезення пасажирів, а саме: автомобільний транспорт на автобусних маршрутах, авіаційний та залізничний транспорт міжобласного сполучення.

Норми не будуть застосовуватись до міських та внутрішньообласних перевезень.

Відповідальність за наявність у всіх водіїв, членів екіпажу літака та пасажирів зазначених документів несе перевізник.