Новина

За вимагання хабаря держреєстратору з Рівненського району оголосили підозру

16:14, 02 Жовтня

зображення новини

За даними Рівненської місцевої прокуратури, слідчими  зібрано достатньо доказів щодо діяння колишнього державного реєстратора однієї із сільських рад Рівненського району.

Правоохоронці стверджують, що хабарником було одержано грошових коштів на загальну суму 64 000 гривень.

Кошти було отримано шляхом впливу на прийняття рішення щодо здійснення державної реєстрації іншими державними реєстраторами, які приховано здійснювали свою діяльність в місті Рівному, хоча відносились до однієї із сільських рад Рівненського району та до виконавчого органу Київської міської ради.

Під час досудового розслідування було встановлено, що впродовж 2019 року колишній державний реєстратор неодноразово вимагав та одержував хабарі від осіб, які бажали зареєструвати нерухомість на території району, але не мали необхідних документів. Саме тому правопорушнику було повідомлено про підозру у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди, здійсненні пособництва щодо несанкціонованого втручання в роботу автоматизованих систем.

Наразі хабарник вважається невинуватим у вчиненні злочину, адже ще не було винесено вирок суду. Якщо вину доведуть, реєстратора чекає позбавлення волі від трьох до восьми років з конфіскацією майна.