Новина

Громади Рівненщини змагалися в телепроєкті

18:26, 21 Жовтня

зображення новини

Вчора, 20 жовтня, у кінопалаці «Україна» було урочисто відкрито черговий Рівненський Міжнародний кінофестиваль «Місто мрії». Розпочався він з традиційних слів привітань та показом кінострічки «Східняк» з Богданом Бенюком у головній ролі.

І другий рік поспіль у супутніх заходах фестивалю беруть участь представники об’єднаних громад Рівненщини, й ініціатором цих заходів виступає партнер кінофестивалю – Рівненський Центр розвитку місцевого самоврядування. Цього року з ініціативи Центру було запроваджено телепроект «Громада мрії», який відбувався протягом двох місяців.

Загалом на конкурс було подано 63 різножанрові відеоматеріали від 10 об’єднаних громад та двох телеканалів. За рішенням журі, співголовами якого були директор Рівненського Центру розвитку місцевого самоврядування Руслан Сивий та продюсер Рівненського Міжнародного кінофестивалю «Місто мрії» Олександр Гладунов у фінальну номінацію увійшли сім стрічок. І у день відкриття кінофестивалю вони отримали почесні дипломи та призи.

Отже, у номінації «Сьогодення об’єднаних громад» нагороду отримали: фільм «Вулицями громади» (автор- Олена Сунічук, Демидівська ОТГ) та стрічка «Клесівська ОТГ: реформа в дії» (автор Наталія Демедюк, ТРК «Ритм»).

У номінації «Громада очима молоді» нагороду отримали теж дві роботи: «Відкривай Радивилів» (автор – команда «Радодрайв» Радивилівської школи-гімназії №1, Радивилівська ОТГ) та стрічка «Місто сьогодення – Вараш» ( автор – Богдан Хлібович, учень ЗОШ №5, голова обласної ради старшокласників «Імпульс», Вараська ОТГ).

У номінації «Презентація громади» відзнаку отримала «Презентація Привільненської ОТГ» (стрічка створена за підтримки Національного проекту «Децентралізація» Програми «U-LEAD з Європою» – Привільненська ОТГ).

У номінації «Історія та традиції мого краю» відзнаку отримав фільм «Липа» (автори Надія Яцюк та Микола Величковський, Мирогощанська ОТГ).

І за рішенням оргкомітету було введено ще одну номінацію – «Популяризація реформ». У цій номінації нагорода вручена журналістці та ведучій телеканалу «Рівне 1» Ірині Ничипорук за серію програм та сюжетів про реформу децентралізації.