Новина
Громади Рівненщини сповістили сьогодні про загибель трьох захисників
18:00, 01 Липня

Рівненська область знову у скорботі. Три громади краю повідомили про втрату мужніх земляків.
Дубенська громада: Сергій Гелюк
Сергій Олександрович Гелюк народився 20 жовтня 1992 року, навчався в Дубенській ЗОШ №6, а згодом закінчив Мирогощанський аграрний коледж за фахом технолога виробництва і переробки продукції тваринництва. Працював за кордоном та у рідному місті.
У 2023 році став до лав ЗСУ, захищав батьківщину у складі 23-го окремого інженерно-позиційного полку, де зарекомендував себе влучним стрільцем і знищив чимало ворожих безпілотників, за що отримав низку нагород.
Життя воїна обірвалося 25 червня 2026 року під час виконання військових обов’язків у населеному пункті Дружківка Краматорського району Донецької області.
Прощання: Відбудеться у четвер, 2 липня, об 11:00 на майдані Незалежності міста Дубно.
Після цього чин похорону звершать у Свято-Вознесенському храмі (Підборці), а поховають Героя на кладовищі по вулиці Кременецькій.
Цей день у громаді оголошено Днем жалоби.
Рокитнівська громада: Володимир Кухновець
Володимир Леонідович Кухновець народився у 1997 році. Старший водій зенітного ракетного відділення до останнього стояв на захисті України. Серце військовослужбовця зупинилося 23 червня 2026 року під час виконання бойових завдань на території Сумської області.
Прощання: Траурний кортеж зустрічатимуть у четвер, 2 липня, о 10:00.
Жителів громади просять створити живий коридор Слави за маршрутом від заїзду з траси Київ-Ковель через Рокитне (вулиці Варшавська, Незалежності, Шевченка, Древлянський узвіз) до сіл Лісове, Остки та Сновидовичі, де відбудеться поховання.
2 липня у громаді оголошено днем жалоби.
Рівненська громада: Юрій Бестюк
Юрій Бестюк народився 21 серпня 1995 року в селі Малий Житин, проте все життя мешкав у Рівному. Закінчив школу №19 та отримав професію столяра у ВПУ №1, працював на будівництві, захоплювався боксом.
Мав досвід контрактної служби у повітрянодесантних військах, а влітку 2024 року знову повернувся до лав Сил оборони.
29-річний захисник загинув 18 грудня 2024 року під час виконання бойового завдання у Курській області. Тривалий час Юрій вважався зниклим безвісти, і лише нещодавно його тіло ідентифікували.
У нього залишилася тільки мама.
Прощання: Церемонія поховання розпочнеться у четвер, 2 липня, о 10:00 на майдані Незалежності в Рівному.
Заупокійну службу відслужать у Свято-Покровському соборі, а поховають воїна на Алеї Героїв кладовища «Нове».
Щирі співчуття рідним та близьким.
Світла пам’ять та вічна слава Захисникам України!
