Новина

Громада на Рівненщині облаштувала футбольне поле завдяки державній програмі

09:07, 22 Жовтня

зображення новини

Все частіше нові децентралізовані громади роблять нові інвестиційні проекти, котрі в попередніх умовах були просто не можливими. Не винятком стала Радивилівська ОТГ. В цій громаді, завдяки бюджетній програмі «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» облаштували сучасне футбольне поле для міні-футболу. Усі проекти були відібрані у Міністерстві регіонального розвитку спільно з Федерацією футболу України. Повідомляє Рівненська ОДА.

Відзначимо, що в громаді дуже серйозну увагу приділяють залученню дітей та молоді до спорту. У сільрадах облаштовують тренажерні зали для безкоштовних занять. Тому в цьому контексті важливим кроком стало облаштування поля облаштували на території Радивилівського НВК «Школа №1-гімназія».

За словами голови г ОТГ Миколи Карапетяна:

«Віднині учні школи, які захоплюються футболом, зможуть підвищувати рівень своєї майстерності у сучасних та комфортних умовах. Схожих спортивних об’єктів зі штучним покриттям у Радивилові невдовзі побільшає. Цьогоріч розпочнуть роботи з будівництва нового мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту у парку відпочинку імені Т.Шевченка».

Підкреслимо, що вартість побудови кожного такого сучасного поля – майже 1,5 мільйона гривень. Однак, варто наголосити, що проект здійснюється лише на умовах співфінансування з державного та місцевих бюджетів, що мотивує громади до активної інвестиційної політики для втілення своїх проектів.