Новина

Голова ОДА зустрівся з керівниками громадських рад Рівненщини

11:41, 01 Жовтня

зображення новини

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль зустрівся з керівниками Громадської та Молодіжної рад при облдержадміністрації. Про це повідомляє Рівненська ОДА.

Очільник області Віталій Коваль обговорив з головою Громадської ради при Рівненській ОДА Павлом Ковальцем та керівником Молодіжної ради при РОДА Максимом Воловичем питання взаємодії та співпраці із активними представниками громадянського суспільства.

«Сьогодні Павло Ковалець з однодумцями заточені на боротьбу з корупцією в земельній, медичній та освітній сферах. Вони також хочуть працювати над розбудовою нашого краю. Це близькі для мене цінності, – прокоментував Віталій Коваль. – Також поспілкувалися з керівником Молодіжної громадської ради Максимом Воловичем. Вони беруть участь у проектах, які дозволяють доторкнутися до процесів державотворення. Це дарує впевненість, що у нас є майбутнє».

За словами голови Рівненської ОДА, сьогодні завдання керівництва області – сприяти конструктивним ініціативам небайдужих до проблем регіону людей. «Хочу наголосити: ви не одні, добрі ідеї завжди знайдуть відгук і підтримку в обласної влади», – підсумував Віталій Коваль.