Новина

Голодують і ночують у наметах: вкладники ЖК “Шоколад” пікетують міськраду

14:53, 12 Серпня

зображення новини

Під стінами Рівненської міської ради знову пікетують інвестори ЖК “Шоколад“.

Люди розбили намети та оголосили голодування, адже бюджетна комісія міської ради знову відклала розгляд їхнього питання на наступний четвер. Про це повідомляє ЧаРівне.

Акція голодування є поки безстроковою. Протестувальники готові добиватися свого до останнього.

Якщо бюджетна комісія не розгляне це питання, відповідно його не винесуть на голосування у міській раді. А від цього залежить добудова нашого житлового комплексу. – розповіла вкладниця ЖК “Шоколад“.

На місці протестувальники розповіли детальніше про свої вимоги. Зокрема йдеться про те, щоб сесія міської ради надала детальний план забудови на вулиці Ботанічній. Це потрібно для забудовника, який погодився доробити проблемне житло без доплат для людей. Йдеться про “Смарт Груп“. Протестувальники таке рішення називають компромісним, оскільки забудовник при теперішній ситауації зазнає збитків близько 22 мільйонів гривень, а будівництво нового комплексу повинне компенсувати надвитрати. Відповідний проект презентували раніше на сесії міської ради представники “Смарт Груп”.

Вважаю, що депутати мають розглянути альтернативний варіант вирішення проблеми людей. Міська влада мала б дбати про альтернативний варіант допомоги людям, а не зіштовхувати лобами жителів Басівкута і майбутніх жителів ЖК Шоколад, ЖК ФЛАГМАН, ЖК ЕРСТ. Вважаю, що відсутність юридичних та дієвих гарантій добудови, які не напрацювала спец.комісія і не запропонувала міська влада людям, і зміна за таких умов зони забудови житлового кварталу не є гарантією для вкладників. Розумію кожну людину, яка вже повірила раз забудовнику, віддала кошти та не має житла, і сьогодні на комісії ми і шукали вихід та рішення в інтересах людей та всієї громади. Вірю, що люди мудрі і не будуть слухати політиканів, які під вибори шукають спосіб набрати рейтингу і призначити відповідальними окремих колег-депутатів за те, що в них не має житла.– прокоментував депутат міської ради, член бюджетної комісії Микола Бляшин у своєму дописі у мережі Facebook.

Будівництво житлових комплексів «Шоколад», «Флагман» та «ЕRSTE Haus» обіцяли здати ще минулого року. Рівняни навіть брали участь у мітингах під Верховною Радою. Тоді від Рівного на акцію поїхали вкладники ЖК “Шоколад”, “Флагман”, “Рівненська брама”, “Ріверсайд”, “ЕRSTE Haus”, “Мала Швейцарія”.