Новина
Футбольний матч на Рівненщині відзначився бійкою
15:25, 25 Жовтня

У Дубровиці відіграли півфінальні матчі на Кубок міськради-2021.
Перша гра між командами «Сокіл» (с.Осова) та «Случ» (с.Колки) завершилася масовою бійкою. Участь у штовханині взяли гравці та вболівальники обох команд.
Відео можна переглянути тут
Зрештою рахунок у матчі – 2:1 на користь осівчан.
А другому матчі ФК «Горинь» із Дубровиці у додатковий час здолав команду «Олімпія» (с.Миляч) – 3:1.
