Новина

Футбольний матч на Рівненщині відзначився бійкою

15:25, 25 Жовтня

зображення новини

У Дубровиці відіграли півфінальні матчі на Кубок міськради-2021. 

Перша гра між командами «Сокіл» (с.Осова) та «Случ» (с.Колки) завершилася масовою бійкою. Участь у штовханині взяли гравці та вболівальники обох команд. 

Відео можна переглянути тут

Зрештою рахунок у матчі – 2:1 на користь осівчан. 

 А другому матчі ФК «Горинь» із Дубровиці у додатковий час здолав команду «Олімпія» (с.Миляч) – 3:1.