Новина
Фронт: окупанти за добу вчинили 4 обстріли
09:56, 18 Жовтня

Збройні формування Російської Федерації продовжують ігнорувати режим припинення вогню та обстрілюють позиції Збройних сил України.
Протягом минулої доби, 17 жовтня, з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано чотири порушення режиму припинення вогню.
Про це інформує пресцентр штабу ОС у ранковому зведенні.
У напрямку Луганського найманці здійснили обстріл зі станкових протитанкових гранатометів.
У бік Талаківки окупанти вели вогонь з гранатометів різних систем і стрілецької зброї.
Неподалік Кримського ворог застосував станкові та ручні протитанкові гранатомети, а також великокаліберні кулемети.
Біля Новозванівки позиції наших воїнів ворог обстріляв зі станкових протитанкових гранатометів і великокаліберних кулеметів.
Втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил немає.
На збройні провокації противника українські захисники відкривали вогонь у відповідь, змусивши його припинити вогневу активність.
Станом на 7:00 понеділка, 18 жовтня, порушень режиму припинення вогню не зафіксовано.
