Новина

Фронт: окупанти били 120-м калібром під Авдіївкою

10:02, 16 Вересня

зображення новини

Протягом минулої доби, 15 вересня, в районі проведення операції Об’єднаних сил зафіксовано три порушення режиму припинення вогню.

Про це повідомив пресцентр командування ОС у ранковому зведенні.

Поблизу населеного пункту НОВОЛУГАНСЬКЕ противник обстріляв позиції українських військовослужбовців зі стрілецької зброї.
В напрямку ПІВДЕННОГО збройні формування Російської Федерації здійснили обстріл зі станкових протитанкових гранатометів.
Неподалік АВДІЇВКИ російські окупанти вели вогонь із заборонених Мінськими домовленостями мінометів 120-го калібру.

Про всі факти порушень з боку російсько-окупаційних військ українська сторона СЦКК повідомила представників Місії ОБСЄ, застосувавши встановлений координаційний механізм”, – розповіла речниця командування ОС Лідія Нанівська.

Станом на сьому годину ранку з початку доби 16 вересня порушень режиму припинення вогню не зафіксовано.

Українські воїни контролюють ситуацію в районі проведення Операції об’єднаних сил з відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації та дотримуються режиму припинення вогню”, – заявила речниця.