Новина
Фронт: 10 порушень “режиму тиші”, у ЗСУ – без втрат
09:51, 11 Жовтня

Збройні формування Російської Федерації продовжують ігнорувати режим припинення вогню та обстрілюють позиції Збройних сил України з метою підтримання напруги та провокування вогню у відповідь.
Упродовж минулої доби, 10 жовтня, російсько-окупаційні війська десять разів порушували режим припинення вогню, з них двічі – із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння.
Про це інформує пресцентр штабу ОС у ранковому зведенні.
Поблизу Мирного окупанти вели вогонь застосовуючи міномети калібру 82 мм і протитанковий ракетний комплекс.
У напрямку Причепилівки противник двічі здійснив обстріл із мінометів калібру 82 мм, великокаліберних кулеметів і великокаліберних кулеметів.
Позиції українських воїнів біля Новотошківського ворог обстріляв чотири рази, використовуючи автоматичні станкові гранатомети та стрілецьку зброю.
У районі Попасної ворожі збройні формування двічі вели вогонь з великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.
Крім того, на Луганщині зафіксовано проліт ворожого БПЛА, ймовірно Орлан-10, з перетином лінії розмежування.
Втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил немає.
На збройні провокації противника наші захисники відкривали вогонь у відповідь,
не застосовуючи заборонене Мінськими домовленостями озброєння.
Станом на 7:00 понеділка , 11 жовтня, порушень режиму припинення вогню не зафіксовано.
