Новина

Директор Острозької психлікарні звільнився після службового розслідування

15:05, 12 Лютого

зображення новини

11-го лютого голова Рівненської обласної ради, Сергій Кондрачук, підписав розпорядження про звільнення директора комунального підприємства “Острозька обласна психіатрична лікарня” Рівненської обласної ради Павла Маєвського. Про це розповідають “Четверта влада”.

Наприкінці 2020-го року працівники Острозької психлікарні вийшли на протест. Причиною стало те, що восени почались перебої з зарплатою. Їм заборгували зарплатню за два місяці, загалом понад 7 мільйонів гривень. 

Читайте також: Персонал Острозької психлікарні вийшов на протест

Тоді балансоутримувачка лікарні, обласна влада, почала службове розслідування, а керівника психлікарні відсторонили від посади.

8-го лютого, комісія зробила висновок, хто винен у затримці зарплат працівників. Формально цей висновок не мав призвести до звільнення керівника лікарні. 10-го лютого голова Рівненської обласної ради підписав його заяву про звільнення – за згодою сторін.

“Комісія обласної ради, яка працювала із грудня минулого року по 8 лютого 2021 року, порушень у діях керівника лікарні Павла Маєвського не виявила.”, – прокоментував ситуацію голова Рівненської облради Сергій Кондрачук.

Виконувати обов’язки директора Острозької психлікарні буде Гарасевич Катерина, яка наразі є медичним директором цього підприємства.