Новина

ДТП на Рівненщині: водій позашляховика злетів у кювет та загинув

13:16, 21 Липня

зображення новини

Вчора, 20 липня, на автодорозі «Київ-Чоп» поблизу села Крилів, що на Кореччині, сталася автопригода.

Поліцейські встановили, що 35-річний житель міста Дніпро — водій автомобіля «BMW X5», на заокругленій ділянці дороги не впорався з керуванням і, протаранивши відбійник, злетів у кювет, де зіткнувся із придорожніми деревами.

Від отриманих травм кермувальник загинув на місці пригоди. Крім того, в ДТП травмувалася й пасажирка — 36-річна жителька села Новоолександрія Дніпропетровської області. Медики діагностували в неї політрамву, закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, перелом шийки стегна, гематоми та забої. Медики оцінюють її стан як тяжкий.