Новина

Доба на фронті російсько-української війни

09:53, 04 Жовтня

зображення новини

Упродовж минулої доби, 3 жовтня, російські окупаційні війська 4 рази порушували режим припинення вогню, з них 1 раз із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння.

В напрямку ЛЕБЕДИНСЬКОГО противник вів вогонь зі станкових протитанкових та автоматичних станкових гранатометів. Поблизу ВОДЯНОГО, що на Приазов’ї, окупанти обстріляли наші позиції з мінометів калібру 82 мм. Біля НОВОЛУГАНСЬКОГО ворог двічі здійснив обстріли, використовуючи ручні протитанкові та підствольні гранатомети, а також стрілецьку зброю.

Втрат серед військовослужбовців зі складу Об’єднаних сил немає.

Наші війська вели активну оборону та давали належну відповідь противнику, не застосовуючи заборонене Мінськими домовленостями озброєння.

Станом на 7 годину ранку, 4 жовтня, порушень режиму припинення вогню не зафіксовано.
Українські воїни контролюють ситуацію в районі проведення Операції об’єднаних сил з відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації.

Разом до перемоги!
Слава Україні!