Новина

До Хотина туристів «заманюватимуть» новою дорогою

17:51, 23 Вересня

зображення новини

У селі Хотин Шпанівської об’єднаної територіальної громади ремонтують дороги. Про це повідомили на сторінці проекту «Медове коло». Ремонтні роботи  проводяться на відрізку дороги від Великого Олексина до Хотина, протяжністю 2,4 км. Ремонт тут не робився з 1957 року. Згідно з проектом, тут передбачені і велодоріжки.   З Дорожнього  фонду виділено 11 мільйонів гривень. Ще 264 тисячі за співфінансуванням спрямувала Шпанівська сільська рада. Загалом кошторисна вартість проекту 37 мільйонів.

Нагадаємо, з липня цього року за підтримки обласної ради та облдержадміністрації втілюється пілотна частина проекту до якого залучені активні територіальні громади: Деражненська, Шпанівська, Соснівська, а Березнівськащо. «Медове коло» об’єднує Рівненський, Костопільський, Березнівський, Корецький та Гощанський райони. Туристичний маршрут має протяжність понад 250 км.

У дописі опублікованому на Facebook сторінці проекту наголошують на важливості якісної дороги для розвитку туризму. Також повідомляється про необхідність залучення нових кадрів у розвиток туристичного потенціалу.

«Без перебільшення історичні фото , з точки зору розвитку туризму на Рівненщині ця дорога стратегічно важлива. Скоро зникне нещадна бруківка і з наступного сезону в Хотині буде наплив туристів. Є одне «але» потрібно готувати інфраструктуру та фахівців готових надавати туристичні послуги, але не все відразу, поки що величезний крок в напрямку підвищення туристичної привабливості.  Микола Столярчук, мало хто розуміє цінність, але ті хто мислить стратегічно оцінять Ваші зусилля!!! Варто задуматися над фестом на Покрову, за умови що встигнуть дорогу закінчити.»

Без перебільшення історичні фото , з точки зору розвитку туризму на Рівненщині ця дорога стратегічно важлива. Скоро…

Опубліковано Медове коло Понеділок, 23 вересня 2019 р.

 

До слова, під час презентації «Медового кола», голова Шпанівської ОТГ Микола Столярчук наголошував, що проект стане гарним поштовхом для розвитку агротуризму на території їхньої громади, зацікавить місцевих підприємців та збільшить туристичну привабливість району та області в цілому.