Новина

Дітям загиблих захисників України хочуть влаштувати відпочинок у Польщі

09:03, 08 Листопада

зображення новини

7 листопада, під час офіційної візиту делегатів з Вармінсько-Мазурського воєводства Республіки Польща до Рівного, голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук  висловив пропозицію влаштувати відпочинок у Польщі дітям загиблих учасників російсько-української війни.

На думку голови обласної ради, сьогодні надзвичайно важливо налагодити дружбу дітей з Рівненщини з польськими однолітками. Голова обласної ради висловив сподівання, що в наступному році діти з Рівненщини зможуть під час канікул відвідати мальовничий і цікавий регіон Вармії та Мазур, де проживає найбільша в Польщі спільнота українців. Повідомляє Рівненська обласна рада.

Зі свого боку, віцемаршалек воєводства, депутат Сеймику Мирон Сич повідомив, що якраз зараз вони працюють над бюджетом наступного року, тож є можливість передбачити відповідні видатки. Зі свого боку подякував Рівненській обласній раді за багаторічну співпрацю. Зокрема, відзначив успішне співробітництво фахівців Рівненської обласної клінічної лікарні з медзакладами міста Ольшин (адміністративний центр Вармінсько-Мазурського воєводства). Уже наступного тижня планується черговий візит наших лікарів до воєводства.

 До слова, представники Сеймику перебувають на Рівненщині з дводенним візитом.  6 листопада вони відвідали Острог, де  з представниками місцевої влади також обговорювали співпрацю. Окрім того, делегація побувала у Національному університеті “Острозька академія” та Державному історико-культурному заповіднику Острога.