Новина

Де на Рівненщині відкриють секції з тхеквондо.

17:27, 24 Вересня

зображення новини

Минулого тижня відбулися показові тренування з тхеквондо ВТ в Грем’яцькій школі та Острозькій школі №3 Острозької територіальної громади.

До учнів завітав президент Федерації тхеквондо у Рівненській області Руслан Глега. Він же і провів показові тренування з дітьми.

Відкриті тренування розпочалися з представлення тренерів та знайомством з олімпійським видом спорту родом із Кореї.

– Приємно спостерігати за емоціями дітей, за їх здивуванням під час тренування. Нашим завданням є “розконсервувати” молодь. Це для них щось нове та цікаве. Ці тренування та майбутня секція не організовуються просто так. Це серйозний вид спорту. Рівненська Федерація тхеквондо в рік здійснює близько 30 виїздів на змагання міжобласного та Всеукраїнського рівня. Конкуренція дуже висока. Тому це починання дозволить дітям стати кращими, побачити інші міста, позмагатися із своїми однолітками, – прокоментував міський голова Юрій Ягодка.

Окрім тренування та розминки дітям провели невелику лекцію. Там розповіли, що тхеквондо є одним з найбільш систематизованих і науково обґрунтованих бойових мистецтв світу. Воно потребує дисципліни та концентрації уваги.

Враженнями від учнів Острозької громади поділився і президент Рівненської обласної федерації тхеквондо Руслан Глега.

– Тхекводо – це олімпійський вид спорту. На Рівненщині він має вже свою історію та досягнення. Так, вже більше 10 років ми в Рівному проводимо турнір “Західний п’єдестал”. На останні ці змагання приїхало близько 700 учасників з усієї України та закордону. Острожчина поки не представлени на спортивній мапі у цьому виді спорту. Ми хочемо це виправити. Дякую міському голові Юрія Ягодці за підтримку. Окремо дякую начальнику управління Віктору Самчуку, якого знаю ще з 2014 року. Радий, що місцевій владі не байдужий спорт. Окремо хочу сказати, що без підтримки та розуміння батьків наш задум втілити в життя буде дуже важко, – підсумував Руслан Глега.