Новина

Цього року на Рівненщині працевлаштували 165 учасників російсько-української війни

13:16, 20 Серпня

зображення новини

У січні-липні 2020 року послугами обласної служби зайнятості скористались 722 безробітних з числа демобілізованих, які брали участь в російсько-українській війні.

З них мали право на отримання допомоги по безробіттю 669 осіб. Про це повідомляють у Рівненському обласному центрі зайнятості.

Всього впродовж 7 місяців цього року працевлаштовано 165 учасників російсько-української війни, 43 особи проходили професійне навчання, 5 осіб брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру. Профорієнтаційні послуги отримували 482 безробітних громадян.

Крім того, з початку року послуги служби зайнятості отримували 75 осіб, які переміщені з тимчасово окупованої території України. За сприяння служби зайнятості 15 осіб з числа переселенців були працевлаштовані та 5 безробітних проходили професійне навчання.

Станом на 1 серпня 2020 року на обліку в обласній службі зайнятості перебували 372 безробітних з числа учасників АТО (ООС) та 18 переселенців. – повідомив директор Рівненського обласного центру зайнятості Іван Ткачук.