Новина

Цього дня у боях під Іловайськом Рівненщина втратила шістьох мужніх воїнів

12:00, 29 Серпня

зображення новини

Сьогодні, 28 серпня,  День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

Цього дня 2014 року у боях та під час виходу з Іловайського котла  т.зв. “Зеленим коридором” Рівненщина втратила п’ятьох мужніх синів.

Білець Петро Васильович

Народився Петро Білець 28 травня 1986 року в селі Нетреба Рокитнівського району. Навчався в Нетребській ЗОШ І-ІІ ступенів, яку закінчив у 1995 році. У 1998-2000 рр. ніс строкову службу в рядах Збройних сил України у м. Львові в танкових військах. Деякий час працював у Борівському лісництві різноробочим.

10 квітня 2014 року був мобілізований до лав Збройних сил України (м. Володимир-Волинськ, 51-ша механізована бригада).

Останній раз вийшов на зв’язок 28 серпня. Загинув 29 серпня в бою під Іловайськом  під час виходу з Іловайського котла так званим «зеленим коридором» в районі с. Новокатеринівка. Другого  вересня тіло солдата разом з тілами 97 інших загиблих у цей день було привезено до запорізького моргу. Петро Білець був упізнаний бойовими товаришами та родичами.
Указом Президента України № 473/2015 від 13 серпня 2015 року “за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі” П. Білець нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Ващишин Олег Анатолійович

Народився Олег Ващишин 6 червня 1991 р. в селі Селець Дубровицького району. У 1997 році Олег пішов у 1 клас Селецької загальноосвітньої школи. Зарекомендував себе як дисциплінований, працелюбний учень. Брав активну участь у спортивному житті школи. Відвідував спортивні секції з футболу та баскетболу. Неодноразово брав участь районних та обласних змаганнях.

У 2008 році після закінчення школи був призваний до лав Збройних Сил України. Служив у розвідувальній роті військової частини м. Рівне. Після  служби в армії працював на будівництві у Києві.
Весною 2014 року в числі перших пішов добровольцем захищати нашу державу. Служив у складі 51-ої механізованої бригади навідником гармати на БМП. За короткий час йому довелося побувати в найгарячіших ділянках Донецької та Луганської областей, у найскладніших ситуаціях.
Загинув Олег Ващишин в Іловайському котлі наприкінці серпня 2014 року. Був похований у Запоріжжі, як невідомий солдат. У вересні 2015 року за результатами ДНК-експертизи було визначено особу солдата. 8 жовтня 2015 року Ващишин Олег Анатолійович  перепохований у с. Селець  Дубровицького району. У нього залишилися батьки та молодший брат.

Указом Президента України № 383/2016 від 2 вересня 2016 р. “за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі” О. Ващишин нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Петренко Павло Іванович («Бані»)

Народився Павло Петренко 3 грудня 1989 року в м. Здолбунів. Навчався у Здолбунівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3. Після її закінчення вступив до Полтавського інституту бізнесу Міжнародного науково-технічного університету та отримав диплом менеджера. У 2010–2013 рр. проходив військову службу за контрактом у місті Хмельницький.

14 червня 2014 року був зарахований добровольцем до військової частини Національної гвардії України у батальйон «Донбас». У липні 2015 року під час виконання бойового завдання боєць був поранений. Після лікування повернувся на фронт. Потрапив під обстріл біля села Катеринівка Донецької області. Довгий час вважалося, що він зник безвісти.

Обставини загибелі: ранком 29-го серпня 2014 р., під час виходу “Зеленим коридором” з Іловайського котла, пожежна машина рухалася в автоколоні батальйону «Донбас» з с. Многопілля до с. Червоносільське. На околиці с. Червоносільске пожежна машина натрапила на позицію російського танку Т-72 зі складу 6-ої окремої танкової бригади збройних сил РФ і отримала пряме попадання. Павло стріляв з кулемету «Джесіка». Дістав 2 кулі в район серця та 1 в ногу. Тіло воїна було забране 29-го вересня 2014 р. у с. Червоносільському членами пошукової групи та передане до запорізького моргу. Ідентифікований на підставі тестів ДНК та похований 4 квітня 2015 р. у м. Здолбунів Рівненської області.

Указом Президента України № 651/2014 від 14 серпня 2014 року «за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України» П. Петренко нагороджений медаллю «За військову службу Україні», указом Президента України № 365/2015 від 28 червня 2015 року «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» П. Петренко нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Гуменюк Микола Олександрович

Народився Гуменюк Микола 23 травня 1993 в с. Птича  Дубенського району.

Мобілізований у квітні 2014-го, солдат, водій 51-ої окремої механізованої бригади.

У серпні перебував удома в короткотерміновій відпустці, повернувся до підрозділу. Загинув під час прориву з оточення під Іловайськом поблизу села Новокатеринівка Старобешівського району. Перебував за кермом бортової автомашини, зазнав поранень у ногу й руку, передав документи воякам, що відходили, сам лишився на соняшниковому полі.

Вважався зниклим безвісти.Тіло підібрала 1 вересня 2014 р. група медиків та військовиків полковника Палагнюка. Був похований 10 жовтня 2014 року на Краснопільському цвинтарі (ділянка № 79) як тимчасово невстановлений захисник України. Ідентифікований за ДНК й визнаний загиблим слідчими органами, про що складено відповідну постанову.

3 серпня 2018 року відбулось прощання у м. Дубно та перепоховання на кладовищі рідного села Птича. Без сина залишилась мама.

Ляшук Максим Володимирович («Яр»)

Народився Максим Ляшук 18 травня 1989 року в м. Луцьку. Згодом сім’я Ляшуків переїжджає в с. Острожець Млинівського району Рівненської області, де він продовжує навчання в Острожецькій середній школі.

Після закінчення школи вступив до Луцького інституту розвитку людини на спеціальність «Фізична реабілітація». Відслужив строкову службу в ЗСУ, по демобілізації – міліціонер спеціальної роти судової міліції «Грифон». У січні 2011 року розпочав педагогічну діяльність у Радянській ЗОШ І-ІІ ступенів.  Для участі в російсько-українській війні зголосився добровольцем у роту особливого призначення МВС «Світязь» Луцького загону.   Працював помічником оперуповноваженого відділу швидкого реагування «Сокіл». Після того — командир взводу № 2, рота «Світязь». Брав участь у боях за Іловайськ. Загинув 29 серпня у «зеленому коридорі» поміж селами Новокатеринівка та Горбатенко. В автобус «Світязя» влучив снаряд, загинуло 6 бійців, серед них Мирослав Столярчук. 2 вересня 2014-го тіла 88 полеглих привезені до запорізького моргу. Як невпізнаний герой тимчасово похований на цвинтарі Запоріжжя.

Пізніше тіло героя вдалося ідентифікувати за тестами ДНК. Максима поховали на малій батьківщині в Острожці.

Лейтенанта міліції Максима Ляшука посмертно нагороджено орденом «За мужність» III ступеня. Про це йдеться в Указі Президента України Петра Порошенка «Про відзначення державними нагородами України».

Салівончик Руслан Сергійович

Народився Руслан Салівончик 31 січня 1983 р. у м. Костопіль Рівненської області. З 1993 до 1998 року навчався у ЗОШ № 8. Закінчив Костопільську філію медколеджу, Харківський юридичний університет. Був капітаном міліції. Шість років працював у секторі кримінального розшуку в Каховському РВ УМВС України в Херсонській області. З початку війни записався добровольцем у батальйон патрульної служби особового призначення «Херсон».

Капітан міліції Руслан Сергійович Салівончик загинув 29.08.2014 року в зоні проведення антитерористичної операції в районі м. Іловайська Донецької області під час спроби вийти з оточення так званим «зеленим коридором» на дорозі між с. Многопілля і с. Червоносільське. 3 вересня 2014 року тіло бійця разом з іншими було привезено у Дніпропетровський морг. Упізнаний бойовими товаришами і рідними. Похований 6 вересня в Костополі. У сім’ї залишилися дружина та маленька донька

Указом Президента України № 838/2014 від 31 жовтня 2014 р. «за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» Р. Салівончик нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

 

Цього дня, також День пам’яті рівнянина Васюка Олександра Павловича (29.08.1965 – 28.08.2016). Йому сьогодні мало виповнитися 55 років.

Олександр Васюк  народився 29 серпня 1965 року.  В армію пішов добровольцем. Мобілізований у липні 2015 року. Після місячного навчання на Яворівському полігоні служив у 54-ій окремій механізованій бригаді. Мав військове звання – старший солдат.

19 серпня 2016 року на фронті біля міста Бахмут Донецької області отримав поранення внаслідок обстрілу. Був госпіталізований до обласної лікарні міста Дніпро з опіками понад 70% тіла. Перебував у важкому стані, але в свідомості. Помер в опіковому центрі міста Дніпро напередодні свого 51-го дня народження 28 серпня. Залишились дружина та син Володимир, студент.

У Рівному відбулося прощання з героем у залі міського будинку культури та Свято-Покровському соборі. Олександра Васюка поховали у мікрорайоні “Тинне” у Рівному. Так вирішила його родина.

 

Цього дня наша батьківщина втратила ДВІСТІ ТРИДЦЯТЬ ВІСІМ своїх мужніх синів, які доблесно та відважно боронили її від підступного окупанта.

В 2014-му році:
– АБАШИН Герман Едуардович, 21 рік, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/1/abashin.htm
– АЛЕКСАНИЧ Олег Іванович, 21 рік, Збройні Cили України, сержант. http://memorybook.org.ua/1/aleksanich.htm
– АНДРІЮК Євген Олександрович, 21 рік, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/1/andriuk.htm
– АТАМАНЧУК Роман Віталійович, 21 рік, Інші структури, . http://memorybook.org.ua/1/atamanchukroman.htm
– БАДІЧЕНКО Станислав Сергійович, 18 років, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/2/badichenko.htm
– БАККА Олексій Вікторович, 39 років, Національна гвардія, солдат резерву. http://memorybook.org.ua/2/bakka.htm
– БАЛАГЛАНОВ Павло Юрійович, 40 років, Збройні Cили України, майор (посмертно). http://memorybook.org.ua/2/balaglanov.htm
– БАЛАКШЕЙ Микола Миколайович, 32 роки, Національна гвардія, молодший лейтенант резерву. http://memorybook.org.ua/2/utes.htm
– БАЛАНЧУК-ФАНШТЕЙН Олексій Олександрович, 36 років, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/2/balanchuk.htm
– БАНАС Юрій Олександрович, 35 років, Збройні Cили України, старший сержант. http://memorybook.org.ua/2/banas.htm
– БАРАНОВ Роман Олександрович, 36 років, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/2/baranov.htm
– БЕРЕЖНИЙ Юрій Олександрович, 30 років, Збройні Cили України, сержант. http://memorybook.org.ua/2/berezhny.htm
– БІЛЕЦЬ Петро Васильович, 28 років, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/2/bilec.htm
– БІЛИЙ Василь Іванович, 49 років, Національна гвардія, солдат резерву. http://memorybook.org.ua/2/bily.htm
– БІЛІНСЬКИЙ Зорян Михайлович, 29 років, Національна поліція, молодший сержант міліції. http://memorybook.org.ua/2/bilinsky.htm
– БІРЮКОВ Роман Ростиславович, 23 роки, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/2/birukov.htm
– БОНДАРЧУК Олег Вікторович, 35 років, Збройні Cили України, cолдат. http://memorybook.org.ua/2/bondarchuk.htm
– БОРИЩАК Олексій Андрійович, 35 років, Збройні Cили України, підполковник (посмертно). http://memorybook.org.ua/2/borishak.htm
– БРАЖНИК Володимир Анатолійович, 36 років, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/2/brazhnik.htm
– БРУС Тарас Романович, 27 років, Національна поліція, рядовий міліції. http://memorybook.org.ua/2/brus.htm
– БУБЛИК Олександр Сергійович, 27 років, Збройні Cили України, молодший сержант. http://memorybook.org.ua/2/bublik.htm
– БУРАВЧИКОВ Олексій Юрійович, 39 років, Національна гвардія, старший сержант резерву. http://memorybook.org.ua/2/buravchikov.htm
– ВАСИЛЮК Олександр Анатолійович, 29 років, Збройні Cили України, молодший сержант. http://memorybook.org.ua/3/vasiluk.htm
– ВАСІН Михайло Валентинович, 39 років, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/3/vasin.htm
– ВАХОВСЬКИЙ Андрій Миколайович, 34 роки, Національна гвардія, сержант резерву. http://memorybook.org.ua/3/vahovsky.htm
– ВАЩИШИН Олег Анатолійович, 23 роки, Збройні Cили України, старший солдат. http://memorybook.org.ua/3/vashishin.htm
– ВІЛЬКОВСЬКИЙ Володимир Вікторович, 31 рік, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/3/vilkovksy.htm
– ВЛАСОВ Ігор Олександрович, 44 роки, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/3/vlasovigor.htm
– ВОВНЕНКО Богдан Володимирович, 39 років, Національна гвардія, солдат резерву. http://memorybook.org.ua/3/vovnenko.htm
– ВОВЧЕНКО Олег Павлович, 47 років, Національна поліція, рядовий міліції. http://memorybook.org.ua/3/vovchenko.htm
– ВОЙЧУК Олександр Анатолійович, 25 років, Збройні Cили України, старший солдат. http://memorybook.org.ua/3/voichuk.htm
– ВОЛКОВ Микола Васильович, 25 років, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/3/volkovmykola.htm
– ВОЛКОТРУБ Віталій Юрійович, 28 років, Збройні Cили України, молодший сержант. http://memorybook.org.ua/3/volkotrub.htm
– ВОРОНОВ Сергій Євгенович, 40 років, Національна поліція, прапорщик міліції. http://memorybook.org.ua/3/voronov.htm
– ГАБЧАК Іван Миколайович, 22 роки, Збройні Cили України, лейтенант. http://memorybook.org.ua/4/gabchak.htm
– ГАЖУР Олександр Анатолійович, 39 років, Збройні Cили України, молодший сержант. http://memorybook.org.ua/4/gazhur.htm
– ГАНЯ Іван Іванович, 49 років, Національна гвардія, молодший сержант резерву. http://memorybook.org.ua/4/ganya.htm
– ГАРАСИМЧУК Ігор Степанович, 22 роки, Національна поліція, молодший сержант міліції. http://memorybook.org.ua/4/gerasimchukigor.htm
– ГЛАДКОВ Андрій Валерійович, 37 років, Збройні Cили України, майор. http://memorybook.org.ua/4/gladkov.htm
– ГОЛІЦИН Дмитро Сергійович, 32 роки, Національна гвардія, рядовий міліції. http://memorybook.org.ua/4/dmytro.htm
– ГОРАЙ Олексій Зигмундович, 34 роки, Національна поліція, лейтенант міліції (посмертно). http://memorybook.org.ua/4/goray.htm
– ГОРОБИНСЬКИЙ Олександр Сергійович, 21 рік, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/4/gorobinsky.htm
– ГРАФА Олександр Іванович, 48 років, Збройні Cили України, старший лейтенант (посмертно). http://memorybook.org.ua/4/grafa.htm
– ГРАЧОВ Олексій Георгійович, 37 років, Збройні Cили України, полковник. http://memorybook.org.ua/4/grachev.htm
– ГРЕБІНСЬКИЙ Олег Вільямович, 43 роки, Національна поліція, старший сержант міліції. http://memorybook.org.ua/4/grebinsky.htm
– ГРЕЧАНИЙ Олександр Васильович, 39 років, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/4/grechany93.htm
– ГРИЦИК Роман Васильович, 28 років, Національна поліція, молодший сержант міліції. http://memorybook.org.ua/4/gricik.htm
– ГУБА Яків Миколайович, 29 років, Збройні Cили України, майор. http://memorybook.org.ua/4/guba.htm
– ДАНІВ Михайло Богданович, 37 років, Національна гвардія, солдат резерву. http://memorybook.org.ua/5/daniv.htm
– ДАНІЛОВ Дмитро Анатолійович, 30 років, Національна гвардія, старший солдат резерву. http://memorybook.org.ua/5/danilovdmytro.htm
– ДЕМ’ЯНИК Сергій Валерійович, 26 років, Збройні Cили України, молодший сержант. http://memorybook.org.ua/5/demyanik.htm
– ДЕНИСОВ Дмитро Миколайович, 41 рік, Збройні Cили України, майор. http://memorybook.org.ua/5/denisov.htm
– ДЕНЩИКОВ Андрій Анатолійович, 29 років, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/5/denshikov.htm
– ДЕРКАЧ Олександр Петрович, 27 років, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/5/derkacholeks.htm
– ДЖАДАН Іван Миколайович, 37 років, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/5/dzhadan.htm
– ДЖЕВАГА Сергій Олександрович, 42 роки, Національна гвардія, солдат резерву. http://memorybook.org.ua/5/dzhevaga.htm
– ДІЛЛЕР Роман Олександрович, 35 років, Збройні Cили України, старший сержант. http://memorybook.org.ua/5/diller.htm
– ДМИТРЕНКО Віктор Іванович, 50 років, Національна гвардія, старший лейтенант резерву. http://memorybook.org.ua/5/dmitrenkoviktor.htm
– ДОЛГОВ Ігор Олександрович, 50 років, Збройні Cили України, старший лейтенант. http://memorybook.org.ua/5/dolgov.htm
– ДРЕВАЛЬ Олексій Вікторович, 29 років, Збройні Cили України, старший солдат. http://memorybook.org.ua/5/dreval.htm
– ДРЕМЛЮХ В’ячеслав Анатолійович, 22 роки, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/5/dremluha.htm
– ДРЬОМІН Ярослав Павлович, 27 років, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/5/dreminyar.htm
– ДУБОВИК Руслан Вікторович, 33 роки, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/5/dubovik.htm
– ДУДКА Юрій Андрійович, 33 роки, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/5/dudkayur.htm
– ДЯТЛОВ Сергій Володимирович, 39 років, Національна гвардія, солдат резерву. http://memorybook.org.ua/5/dyatlov.htm
– ЄСИПОК Андрій Анатолійович, 20 років, Національна поліція, молодший сержант міліції. http://memorybook.org.ua/7/esipok.htm
– ЄЩЕНКО Віктор Васильович, 47 років, Національна поліція, полковник міліції. http://memorybook.org.ua/7/eshenko.htm
– ЖАЙВОРОНОК Богдан Сергійович, 32 роки, Національна поліція, рядовий міліції. http://memorybook.org.ua/8/zhayvoronok.htm
– ЖУРАВЛЕНКО Андрій Анатолійович, 40 років, Національна гвардія, старший солдат резерву. http://memorybook.org.ua/8/zhuravlenko.htm
– ЗАСЄКІН Вадим Олександрович, 23 роки, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/9/zasekin.htm
– ЗАТИЛЮК Олексій Олександрович, 24 роки, Національна гвардія, солдат резерву. http://memorybook.org.ua/9/zatyluk.htm
– ЗЕЛІНСЬКИЙ Василь Аркадійович, 31 рік, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/9/zelinsky.htm
– ЗЕЛІНСЬКИЙ Гавриіл Вікторович, 37 років, Збройні Cили України, старший лейтенант. http://memorybook.org.ua/9/zelinskygavr.htm
– ЗРАНКО Дмитро Олексійович, 30 років, Збройні Cили України, старший солдат. http://memorybook.org.ua/9/zranko.htm
– ІВКУН Василь Дмитрович, 31 рік, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/11/ivkun.htm
– ІЛЛЯШЕНКО Віктор Володимирович, 29 років, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/11/illyashenko.htm
– ІЛЬЇН Віталій В’ячеславович, 23 роки, Збройні Cили України, сержант. http://memorybook.org.ua/11/illin.htm
– ІЛЬЯШЕНКО Роман Ігорович, 23 роки, Збройні Cили України, лейтенант. http://memorybook.org.ua/11/ilyashenko.htm
– ІОНОВ Вячеслав Анатолійович, 36 років, Збройні Cили України, молодший сержант. http://memorybook.org.ua/11/ionov.htm
– КАБАЛЮК Дмитро Васильович, 32 роки, Національна гвардія, солдат резерву. http://memorybook.org.ua/14/kabaluk.htm
– КАЛАКУН Віталій Анатолійович, 22 роки, Збройні Cили України, старший солдат. http://memorybook.org.ua/14/kalakun.htm
– КАЛІБЕРДА Артем Миколайович, 24 роки, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/14/kaliberda.htm
– КАЛІНІН Сергій Володимирович, 40 років, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/14/kalinin.htm
– КАРАБІНОВИЧ Андрій Михайлович, 23 роки, Національна поліція, молодший сержант міліції. http://memorybook.org.ua/14/karabinovich.htm
– КАРБАН Дмитро Сергійович, 22 роки, Національна гвардія, солдат резерву. http://memorybook.org.ua/14/karban.htm
– КАРНАУХ Віктор Вікторович, 34 роки, Збройні Cили України, прапорщик. http://memorybook.org.ua/14/karnauh.htm
– КАТРИЧ В’ячеслав Степанович, 35 років, Національна поліція, сержант міліції. http://memorybook.org.ua/14/katrich.htm
– КИРИЛОВ Антон Сергійович, 19 років, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/14/kirillov.htm
– КИФОРЕНКО Борис Борисович, 40 років, Збройні Cили України, полковник. http://memorybook.org.ua/14/kiforenko.htm
– КІКТЕНКО Гордій Олексійович, 21 рік, Національна гвардія, солдат резерву. http://memorybook.org.ua/14/kiktenko.htm
– КЛЕВЧУК Іван В’ячеславович, 18 років, Збройні Cили України, старший солдат. http://memorybook.org.ua/14/klevchuk.htm
– КОВАЛЕНКО Олег Миколайович, 30 років, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/14/kovalenkooleg.htm
– КОВАЛЬОВ Владислав Вікторович, 30 років, Національна поліція, рядовий міліції. http://memorybook.org.ua/14/kovalevvlad.htm
– КОВЄШНІКОВ Сергій Іванович, 51 рік, Національна гвардія, прапорщик резерву. http://memorybook.org.ua/14/koveshnikov.htm
– КОЛДУНОВ Єгор Олександрович, 28 років, Національна поліція, рядовий міліції. http://memorybook.org.ua/14/koldunov.htm
– КОМАРОВ Ігор Олексійович, 39 років, Збройні Cили України, старший сержант. http://memorybook.org.ua/14/komarov93.htm
– КОМІСАР Володимир Юрійович, 36 років, Національна поліція, рядовий міліції. http://memorybook.org.ua/14/komissar.htm
– КОНОВАЛОВ Юрій Іванович, 54 роки, Національна гвардія, солдат резерву. http://memorybook.org.ua/14/konovalovyuri.htm
– КОНОПАЦЬКИЙ Сергій Васильович, 41 рік, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/14/konopacky.htm
– КОРОЛЮК Андрій Петрович, 34 роки, Збройні Cили України, cолдат. http://memorybook.org.ua/14/koroluk.htm
– КОРОЛЬ Віталій Вікторович, 19 років, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/14/korolvitaly.htm
– КОСОВЧИЧ Юрій Іванович, 25 років, Національна поліція, молодший сержант міліції. http://memorybook.org.ua/14/kosovchich.htm
– КОСТЮК Володимир Миколайович, 33 роки, Збройні Cили України, капітан 3 рангу (посмертно). http://memorybook.org.ua/14/kostukvol.htm
– КОЦЮК Руслан Володимирович, 36 років, Збройні Cили України, старший лейтенант. http://memorybook.org.ua/14/kocuk.htm
– КРАВЦОВ Роман Анатолійович, 34 роки, Збройні Cили України, старший солдат. http://memorybook.org.ua/14/kravcov.htm
– КРИВЕНКО Максим Ігоревич, 22 роки, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/14/krivenko.htm
– КУДЕНЬЧУК Іван Миколайович, 30 років, Збройні Cили України, сержант. http://memorybook.org.ua/14/kudenchuk.htm
– КУЗЬМА Микола Володимирович, 26 років, Збройні Cили України, молодший сержант. http://memorybook.org.ua/14/kuzmamyk.htm
– КУЗЬМІН Дмитро Вікторович, 26 років, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/14/kuzminviktor.htm
– КУЛІЧЕНКО Володимир Миколайович, 42 роки, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/14/kulichenko.htm
– КУРНОСЕНКО Микола Юрійович, 39 років, Національна поліція, старшина міліції. http://memorybook.org.ua/14/kurnosenko.htm
– КУЦЕНОВ Олександр Сергійович, 26 років, Збройні Cили України, старший солдат. http://memorybook.org.ua/14/kucenov.htm
– КУШІЛЬ Олександр Дмитрович, 35 років, Збройні Cили України, старший сержант. http://memorybook.org.ua/14/kushil.htm
– КУШНІР Ігор Миколайович, 30 років, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/14/kushnirigor.htm
– ЛИХОГРУД Андрій Григорович, 43 роки, Збройні Cили України, старший лейтенант. http://memorybook.org.ua/15/lihogrud.htm
– ЛОБОВ Дмитро Олексійович, 22 роки, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/15/lobov.htm
– ЛОГВИНЕНКО Василь Васильович, 35 років, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/15/logvinenko.htm
– ЛОТОЦЬКИЙ Олег Михайлович, 38 років, Збройні Cили України, старший солдат. http://memorybook.org.ua/15/lotocky.htm
– ЛЯШКО Андрій Андрійович, 39 років, Національна гвардія, солдат резерву. http://memorybook.org.ua/15/lyashkoandr.htm
– ЛЯШУК Максим Володимирович, 25 років, Національна поліція, лейтенант міліції. http://memorybook.org.ua/15/lyashukmax.htm
– МАЗУР Павло Валерійович, 30 років, Національна поліція, рядовий міліції. http://memorybook.org.ua/16/mazur.htm
– МАКАРЕНКО В’ячеслав Володимирович, 26 років, Національна поліція, рядовий міліції. http://memorybook.org.ua/16/makarenko.htm
– МАЛАМУЖ Олександр В’ячеславович, 29 років, Національна гвардія, солдат резерву. http://memorybook.org.ua/16/malamuzh.htm
– МАЛИШ Віталій Васильович, 23 роки, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/16/malysh.htm
– МАРТЬЯНОВ Дмитро Андрійович, 21 рік, Національна гвардія, солдат резерву. http://memorybook.org.ua/16/martianov.htm
– МАРЧЕНКО Денис Миколайович, 26 років, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/16/marchenkodenis.htm
– МАТУЩАК Юрій Віталійович, 27 років, Національна поліція, рядовий міліції. http://memorybook.org.ua/16/matushak.htm
– МЕЛЬНИК Валерій Ігорович, 30 років, Збройні Cили України, старший солдат. http://memorybook.org.ua/16/melnik.htm
– МИЛАЩЕНКО Василь Олексійович, 23 роки, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/16/milashenko.htm
– МИРОШНИЧЕНКО Олександр Іванович, 21 рік, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/16/miroshnichenkooleksandr.htm
– МІЩИШИН Віталій Анатолійович, 26 років, Збройні Cили України, старший солдат. http://memorybook.org.ua/16/mishishin.htm
– МОСКОВКА Володимир Павлович, 47 років, Збройні Cили України, підполковник. http://memorybook.org.ua/16/moskovka.htm
– МОЧАЛОВ Олександр Ігорович, 36 років, Національна гвардія, солдат резерву. http://memorybook.org.ua/16/mochanov.htm
– НАБЄГОВ Роман Валерійович, 27 років, Національна поліція, молодший лейтенант міліції. http://memorybook.org.ua/17/nabegov.htm
– НАЗАРЕНКО Дмитро Анатолійович, 22 роки, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/17/nazarenko93.htm
– НАЗАРЕНКО Дмитро Миколайович, 39 років, Національна поліція, сержант міліції. http://memorybook.org.ua/17/nazarenko.htm
– НЕЧЕПУРЕНКО Костянтин Володимирович, 37 років, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/17/nechepurenko.htm
– НЕЩЕРЕТ Сергій Анатолійович, 49 років, Збройні Cили України, старшина. http://memorybook.org.ua/17/nesheret.htm
– НІСТРАТЕНКО Сергій Олександрович, 41 рік, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/17/nestratenko.htm
– ОБИДЄННІКОВ Ярослав Миколайович, 33 роки, Збройні Cили України, сержант. http://memorybook.org.ua/18/obydennikov.htm
– ОЛЬХОВСЬКИЙ Андрій Олексійович, 36 років, Збройні Cили України, старший лейтенант (посмертно). http://memorybook.org.ua/18/olhovsky.htm
– ОСТРОУШКО Денис Валерійович, 24 роки, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/18/ostroushko.htm
– ПАЛИГА Володимир Михайлович, 31 рік, Національна гвардія, солдат резерву. http://memorybook.org.ua/19/palyga.htm
– ПАНЧЕНКО Дмитро Миколайович, 35 років, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/19/panchenkodm.htm
– ПАЦИНО Дмитро Вікторович, 24 роки, Національна поліція, молодший сержант міліції. http://memorybook.org.ua/19/pacino.htm
– ПЕЛИПЕНКО Дмитро Миколайович, 36 років, Національна поліція, молодший сержант міліції. http://memorybook.org.ua/19/pilipenko.htm
– ПЕРЕПЕЛИЦЯ Олександр Юрійович, 25 років, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/19/perepelica.htm
– ПЕРЕПІЧКА Олег Григорович, 26 років, Національна поліція, сержант міліції. http://memorybook.org.ua/19/perepichka.htm
– ПЕТИХАЧНИЙ Леонід Михайлович, 36 років, Національна гвардія, старший лейтенант резерву. http://memorybook.org.ua/19/pyatihachny.htm
– ПЕТРЕНКО Павло Іванович, 24 роки, Національна гвардія, старший солдат резерву. http://memorybook.org.ua/19/petrenkopavel.htm
– ПЕТРОВ Євген Анатолійович, 22 роки, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/19/petrovevg.htm
– ПЕТРОВ Сергій Олександрович, 49 років, Національна гвардія, капітан. http://memorybook.org.ua/19/petrov.htm
– ПІВОВАРЕНКО Павло Васильович, 38 років, Збройні Cили України, полковник. http://memorybook.org.ua/19/pivovarenko.htm
– ПОГОРЄЛОВ Михайло Анатолійович, 22 роки, Національна поліція, молодший сержант міліції. http://memorybook.org.ua/19/pogorelov.htm
– ПОГОРІЛИЙ Віктор Сергійович, 34 роки, Збройні Cили України, підполковник (посмертно). http://memorybook.org.ua/19/pogorely.htm
– ПОГОРІЛИЙ Олексій Валерійович, 19 років, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/19/pogorily.htm
– ПОЛЬСЬКИЙ Дмитро Олександрович, 25 років, Збройні Cили України, молодший сержант. http://memorybook.org.ua/19/polsky.htm
– ПОМІНКЕВИЧ Сергій Петрович, 37 років, Національна поліція, рядовий міліції. http://memorybook.org.ua/19/pominkevich.htm
– ПОПЕЛЬ Андрій В’ячеславович, 42 роки, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/19/popel.htm
– ПОСПОЛІТАК Андрій Васильович, 26 років, Збройні Cили України, старший солдат. http://memorybook.org.ua/19/pospolitak.htm
– ПОШЕДІН Максим Віталійович, 23 роки, Національна поліція, рядовий міліції. http://memorybook.org.ua/19/poshedin.htm
– ПРИДАТКО Дмитро Миколайович, 26 років, Збройні Cили України, сержант. http://memorybook.org.ua/19/pridatko.htm
– ПРОКОП’ЄВ Євген Вікторович, 33 роки, Збройні Cили України, cолдат. http://memorybook.org.ua/19/prokopiev.htm
– ПРОХОРОВ Микола Олександрович, 24 роки, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/19/prohorov93.htm
– РЕВУЦЬКИЙ Артем Михайлович, 35 років, Збройні Cили України, сержант. http://memorybook.org.ua/20/revucky.htm
– РЕМЕНЮК Сергій Сергійович, 29 років, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/20/remenuk.htm
– РИНКУН Володимир Борисович, 41 рік, Національна гвардія, солдат резерву. http://memorybook.org.ua/20/rynkun.htm
– РОВЕНСЬКИЙ Дмитро Олександрович, 38 років, Збройні Cили України, сержант. http://memorybook.org.ua/20/rovensky.htm
– РОЗУМЕНКО Артем Олександрович, 19 років, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/20/rozumenko.htm
– РОМАНОВ Федір Анатолійович, 30 років, Збройні Cили України, старший солдат. http://memorybook.org.ua/20/romanov.htm
– РУСІН Андрій Миколайович, 37 років, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/20/rusin.htm
– РЯБОВ Руслан Костянтинович, 43 роки, Національна гвардія, солдат резерву. http://memorybook.org.ua/20/ryabov.htm
– САВЧЕНКО Роман Михайлович, 21 рік, Збройні Cили України, сержант. http://memorybook.org.ua/21/savchenkoroman.htm
– САКСІН Андрій Михайлович, 41 рік, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/21/saksin.htm
– САЛІВОНЧИК Руслан Сергійович, 31 рік, Національна поліція, капітан міліції. http://memorybook.org.ua/21/salivonchik.htm
– САМОСАДОВ Олександр Сергійович, 25 років, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/21/samosadov.htm
– САЦЮК Олександр Миколайович, 20 років, Національна поліція, рядовий міліції. http://memorybook.org.ua/21/sacuk.htm
– СВІТЛИЧНИЙ Олександр Григорійович, 32 роки, Збройні Cили України, майор (посмертно). http://memorybook.org.ua/21/svetlichny.htm
– СЕВОСТЬЯНЧИК Дмитро Олександрович, 23 роки, Збройні Cили України, лейтенант. http://memorybook.org.ua/21/sevostianchik.htm
– СЕМЕНІЩЕНКОВ Олександр Анатолійович, 31 рік, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/21/semenishenkov.htm
– СЕРГЄЄВ Олексій Віталійович, 39 років, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/21/sergeev.htm
– СИВИЙ Олександр Анатолійович, 23 роки, Національна поліція, рядовий міліції. http://memorybook.org.ua/21/sivy.htm
– СИДОРЕНКО Сергій Іванович, 33 роки, Збройні Cили України, старший сержант. http://memorybook.org.ua/21/sidorenko.htm
– СІНЬКО Ярослав Олегович, 41 рік, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/21/synko.htm
– СЛОБОДЯНЮК Роман Олександрович, 24 роки, Збройні Cили України, старший солдат. http://memorybook.org.ua/21/slobodenukroman.htm
– СМІРНОВ Сергій Геннадійович, 39 років, Збройні Cили України, старший прапорщик. http://memorybook.org.ua/21/smirnovserg.htm
– СОЛОВЙОВ Роман Юрійович, 20 років, Збройні Cили України, старший солдат. http://memorybook.org.ua/21/soloviev.htm
– СОЛОВЙОВ Юрій Вікторович, 34 роки, Національна гвардія, солдат резерву. http://memorybook.org.ua/21/solovievyuri.htm
– СОЛОДОВНІК Євген Олегович, 23 роки, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/21/solodovnik.htm
– СПІВАЧУК Олександр Володимирович, 32 роки, Національна поліція, майор міліції. http://memorybook.org.ua/21/spivachuk.htm
– СТОЛЯРЧУК Мирослав Станіславович, 37 років, Національна поліція, рядовий міліції. http://memorybook.org.ua/21/stolyarchuk.htm
– СТРЮКОВ Владислав Геннадійович, 33 роки, Національна гвардія, солдат резерву. http://memorybook.org.ua/21/strukov.htm
– СУХЕНКО Максим Володимирович, 32 роки, Національна поліція, молодший сержант міліції. http://memorybook.org.ua/21/suhenko.htm
– СУХОМЛИН Дмитро Олександрович, 28 років, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/21/suhomlin.htm
– ТАРАСЮК Богдан Володимирович, 24 роки, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/22/tarasukbogd.htm
– ТАРАСЮК Олексій Васильович, 24 роки, Збройні Cили України, старший солдат. http://memorybook.org.ua/22/tarasukoleks.htm
– ТЕНДІТНИК Ярослав Володимирович, 33 роки, Національна гвардія, солдат резерву. http://memorybook.org.ua/22/tenditnik.htm
– ТИМОЩУК Кирило Володимирович, 22 роки, Збройні Cили України, сержант. http://memorybook.org.ua/22/timoshukkiril.htm
– ТІМОШЕНКОВ Дмитро Сергійович, 26 років, Національна гвардія, солдат резерву. http://memorybook.org.ua/22/timoshenkovdmytro.htm
– ТІТЕНКО Володимир Олегович, 40 років, Збройні Cили України, старший сержант. http://memorybook.org.ua/22/titenko.htm
– ТКАЧУК Сергій Андрійович, 28 років, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/22/tkachuksergey.htm
– ТОЛКАЧОВ Віталій Михайлович, 41 рік, Збройні Cили України, молодший сержант. http://memorybook.org.ua/22/tolkachov.htm
– ТОМІЛОВИЧ Денис Григорович, 32 роки, Національна поліція, молодший лейтенант міліції. http://memorybook.org.ua/22/tomilovich.htm
– ТРОФІМОВ Олексій Володимирович, 20 років, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/22/trofimovoleks.htm
– ТРОЦЕНКО Ігор Анатолійович, 44 роки, Збройні Cили України, молодший сержант. http://memorybook.org.ua/22/trocenkoigor.htm
– ТРОЦЕНКО Максим Миколайович, 29 років, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/22/trocenko.htm
– УЛЬЯНИЦЬКИЙ Олег Миколайович, 46 років, Національна гвардія, солдат резерву. http://memorybook.org.ua/23/ulyanicky.htm
– УС Артем Володимирович, 19 років, Національна гвардія, старший солдат. http://memorybook.org.ua/23/us.htm
– УСС Степан Миколайович, 36 років, Збройні Cили України, старшина. http://memorybook.org.ua/23/uss.htm
– УСТИМЕНКО Олександр Анатолійович, 31 рік, Збройні Cили України, лейтенант. http://memorybook.org.ua/23/ustimenko.htm
– УШАКОВ Едуард Анатолійович, 23 роки, Національна гвардія, солдат резерву. http://memorybook.org.ua/23/ushakoved.htm
– УШАКОВ Павло Геннадійович, 24 роки, Збройні Cили України, старший солдат. http://memorybook.org.ua/23/ushakov.htm
– ХАЛУС Руслан Петрович, 37 років, Національна поліція, капітан міліції. http://memorybook.org.ua/25/halus.htm
– ХАРЧЕНКО Євген Борисович, 27 років, Національна гвардія, солдат резерву. http://memorybook.org.ua/25/harchenkoevgen.htm
– ХИТРЕНКО Геннадій Дмитрович, 42 роки, Національна поліція, майор міліції у відставці. http://memorybook.org.ua/25/hitrenko.htm
– ХОДАК Віктор Григорович, 26 років, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/25/hodak.htm
– ХОМЧУК Олег Васильович, 26 років, Збройні Cили України, старший солдат. http://memorybook.org.ua/25/homchuk.htm
– ЦЕДІК Антон Ігорович, 27 років, Національна гвардія, молодший сержант резерву. http://memorybook.org.ua/26/cedik.htm
– ЦИБЕНКО Віктор Миколайович, 47 років, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/26/cybenko.htm
– ЦУРКАН Дмитро Володимирович, 34 роки, Національна поліція, майор міліції. http://memorybook.org.ua/26/curkan.htm
– ЧЕРНОВ Олександр Олександрович, 26 років, Збройні Cили України, старший солдат. http://memorybook.org.ua/27/chernov.htm
– ЧОЛОКЯН Артур Ашотович, 29 років, Національна гвардія, солдат резерву. http://memorybook.org.ua/27/cholokyan.htm
– ШАРИГІН Артем Віталійович, 20 років, Національна поліція, молодший сержант міліції. http://memorybook.org.ua/28/sharygin.htm
– ШАХНИК Євгеній Юрійович, 42 роки, Збройні Cили України, капітан (посмертно). http://memorybook.org.ua/28/shahnik.htm
– ШВЕЦЬ Михайло Олександрович, 34 роки, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/28/shvetzmih.htm
– ШЕВЧУК Андрій Сергійович, 35 років, Національна гвардія, солдат резерву. http://memorybook.org.ua/28/shevchukandrey.htm
– ШИЯН Андрій Вікторович, 37 років, Збройні Cили України, старшина. http://memorybook.org.ua/28/shiyan.htm
– ШОЛУХА Віктор Григорович, 40 років, Національна поліція, сержант міліції. http://memorybook.org.ua/28/sholuha.htm
– ШУМЕЙКО Микола Миколайович, 30 років, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/28/shumeyko.htm
– ЩЕРБІНА Андрій Вікторович, 39 років, Національна гвардія, прапорщик резерву. http://memorybook.org.ua/29/sherbinaandr.htm
– ЮРКОВЕЦЬ Ігор Володимирович, 21 рік, Збройні Cили України, молодший сержант. http://memorybook.org.ua/30/yurkovec.htm
– ЯБЛОНСЬКИЙ Микола Миколайович, 36 років, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/31/yablonskymyk.htm
– ЯКОВЕЦЬ Роман Михайлович, 23 роки, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/31/yakovec.htm
– ЯКОВЛЕВ Олег Миколайович, 41 рік, Збройні Cили України, сержант. http://memorybook.org.ua/31/yakovlev.htm
– ЯРМОЛЮК Олександр Петрович, 32 роки, Збройні Cили України, сержант. http://memorybook.org.ua/31/yarmoluk.htm
– ЯСНОГОР Сергій Володимирович, 42 роки, Збройні Cили України, сержант. http://memorybook.org.ua/31/yasnogor.htm
В 2015-му році:
– ПУКІШ Юрій Миколайович, 28 років, Збройні Cили України, солдат. http://memorybook.org.ua/19/pukish.htm
В 2016-му році:
– КРАВЧЕНКО Олег Вікторович, 39 років, Збройні Cили України, старший солдат. http://memorybook.org.ua/14/kravchenkooleg.htm
В 2018-му році:
– БІЛАНИНЕЦЬ Ярослав Леонідович, 22 роки, Національна поліція, лейтенант поліції. http://memorybook.org.ua/2/bilaninec.htm

Пам’ятаємо кожного, хто загинув, захищаючи рідну країну!
Вічна їм пошана і слава!