Новина

Чиєю стане “новознайдена” земля у Рівному

17:55, 22 Червня

зображення новини

Унікальний випадок, нещодавно стався у Рівному. У місті “знайшли”, аж 25 га вільної землі (йдеться про 13,5 га в районі вул. Макарова з перспективою продовження вул. Павлюченка. А ще – про ділянку площею 12 га в районі вулиць Рівненська та Молодіжна, що в селищі Квасилів). Дивина та й годі.

Та найцікаіше те, що обидві ділянки землі вже запланували передати під забудову. І все б нічого, забудова – це додаткові кошти в бюджет міста, проте, в минулому році, було прийнято програму про виділення земельних ділянок для створення кооперативів з участю учасників бойових дій АТО(ООС). За словами представників координаційної ради з питань учасників бойових дій при рівненській територіальній громаді, саме ця ділянка, була озвучена паном Котляровим, головним архітектором міста та депутатом міської ради, учасникам бойових дій та членам координаційної ради учасників бойових дій та сімей загиблих при міському голові Рівне, як можливо для передачі в користування, та для створення кооперативів.

Після 24 лютого більшість учасників бойових дій та членів координаційної ради, не чекаючи повісток, пішли захищати нашу батьківщину в той же час з’являється інформація про нібито знайдені гектари землі і відразу ж швидка її реалізація під забудову. Напрошується висновок: поки хлопці проливають кров, ризикують життям, отримують поранення, гинуть, землю обіцяну для виділення, згідно законодавства, вирішили швиденько реалізувати.

Як зазаначають в координаційній раді: “ Учасники бойових дій, вже неодноразово чули і від минулих керівників міста, від теперішніх, землі немає. Коли хлопці пішли захищати Україну, земля з’явилась, але коли повернуться , її знову не буде. А кругом міста знову з’являться елітні котеджі як вже було неодноразово, на других ділянках які обіцяли убд, але не один там не отримав”.

Також читайте новини міста Рівне.