Новина

Через планове відключення частина Рівненщини залишиться без світла

18:04, 24 Вересня

зображення новини

Завтра, 25 вересня, з метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.

З 09:00 до 17:00 буде відсутня електроенергія у місті Рівне по вулицях: Басівкутська, Біляшівського, М.Чурай, Погоринська, Радивилівська, Залізнична, Несвицької, Гагаріна, Грушевського, У.Самчука.

Також не буде електрики у селах  Бабин, Антопіль, Б. Криниця Рівненського району; у смт Березне по вулицях Островського, Відінська, Грушевського, Квітнева, Паркова та селах Бистричі, Антонівка, у смт. Березне і Городище по вулицях Відінська, Островського, пров. Островського, Тополева, Весняна, Покровська, Заводська, Шевченка, Федорова, Грушевського, Партизанська, Світанкова, Рівненська, Каштанова, Лісна, Паркова,Сонячна, Березнівського району; у селах Синів, Дружне, Липки, Андрусїів Гощанського району; у місті Дубно по вулицях Садова, Березовського, О.Теліги, Корольоваселі та селах Ульбарів і Молодаво-2 Дубенського району; у селах Лугове, Висоцьк Дубровицького району; селах Дермань-2, Новомильськ, Здовбиця Здолбунівського району; селі Стовпин Корецького району; у смт Млинів по вулицях В.Поліщука та Муравицькій і селах Нове, Русино-Берестечко, Іванівка, Владіславівка, Косарево, Новоселівка Млинівського району; місті Острог по вулицях Бельмаж, С.Сосновського та селах Бродівське, Оженин, Хорів, Данилівка, Батьківці, Ілляшівка Острозького району; у місті Радивилів по вулицях Сонячна, Квіткова, Мандрика, Похільченка та у селах Жовтневе, Рідків, Пустоіванне, Станіслави, Копані Радивилівського району; селі Масевичі Рокитнівського району; у місті Сарни по вулицях Ковальська, Лісова, Привокзальна, Я. Мудрого.